Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 00:52                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Червень » 11 » Збори батьків майбутніх першокласників
15:58
Збори батьків майбутніх першокласників

5 червня в актовому залі школи проходили збори батьків майбутніх першокласників. Подія для школи надзвичайно важлива та відповідальна. Багато небайдужих батьків хотіли дізнатись, як перевірити їх готовність до шкільного життя, як готувати майбутніх школяриків до навчання в 1 класі.

            Москаленко Л.І., директор школи, розповіла батькам про особливості цьогорічного набору дітей до 1 класу та особливості навчання в кожному класі. Деркач Л.В., заступник директора з НВР, нагадала, що майбутні першокласники будуть продовжувати навчатися за новим Державним стандартом, новими програмами  та підручниками, також розповіла про особливості навчання в 1 класі як на базі дошкільного навчального закладу «Ромашка», так і на базі школи.

Практичний психолог школи Дем'янець І.А. зупинилась у виступі на специфіці роботи психолога в початковій школі, на важливих моментах психологічної готовності дітей до шкільного навчання та дала поради батькам, як складний адаптаційний період першокласників зробити менш болісним. Учитель англійської мови   Ткаченко С.В. розповіла про програми, підручники, за якими діти будуть вивчати англійську мову в звичайних класах,  у класі з поглибленим вивченням, як буде проходити вивчення іноземної мови, як  в ігровій формі закріпити вивчений матеріал дітям вдома.

Від учителів-класоводів виступила Коровіна В.О., яка запропонувала батькам практичні поради, як готувати дитину до школи, назвала перелік приладдя, необхідного для навчання в 1 класі.

Тільки злагоджена співпраця школи та батьків дозволить дітям комфортно почувати себе в ролі школяра та набувати предметних компетентностей під час навчально-виховного процесу.

 

Переглядів: 402 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]