Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 09:17                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Березень » 21 » Захист експериментально-дослідницьких робіт
21:29
Захист експериментально-дослідницьких робіт


20 березня проходив шкільний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник». 15 учнів школи представляли  свої роботи у різних напрямках: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Краєзнавство».


У відповідності до Положення  про проведення конкурсу, метою було: виявити та залучити учнів початкової школи  до проведення  експериментально-дослідницької роботи з різних напрямів природознавства; створити умови для творчої самореалізації учнів.   


            Вдалому захисту та представленню робіт сприяла наполеглива праця школярів, їх наукових керівників-класоводів, а також батьків.

            Перед початком захисту практичний психолог школи І.А. Дем’янець запропонувала учням вправи, що позитивно вплинули на їх емоційний стан і дозволили повірити в себе.

            Учні-дослідники прекрасно представляли свої напрацювання та дослідження, орієнтувалися в матеріалі, яким доводилося скористатися, та на достойному рівні відповідали на запитання журі та глядачів.

            Журі, у складі якого були директор школи Москаленко Л.І., методист БДЮТ Убийвовк В.В, заступник директора з НВР Деркач Л.В, учитель англійської мови Григоренко Ю.Б., практичний психолог Дем’янець І.А., попередньо оцінивши роботи (заочний етап) та послухавши захист, визначило та нагородило дипломами:

І ступеня:      Захарченко А. (3-Б), керівник Панасенко М.І.;

                        Крапчатову В. (4-В), Карабуту Н. (4-В), керівник Коровіна В.О.;

ІІ ступеня:    Гудзенка А. (3-Б), керівник Панасенко М.І.4

                        Бодню О., (4-Б), керівник Маєвська М.І.;

                        Сініцеву О. (4-В), керівник Коровіна В.О.

ІІІ ступеня:   Срібного А. (4-В), керівник Коровіна В.О.

                        Баса В.(4-А), керівник Дрозд Н.І.;

                        Півоваренка В.(4-В), керівник Коровіна В.О.

Дипломами учасника конкурсу нагороджені учні: Потапова К., Барабаш А. (4-Б);

                        Іващенко А. (4-А); Гайко Д., Гайко Д., Постолакій М.(4-В).

            По закінченні захисту Демянець І.А. знову зібрала дітей, щоб запитати про їх враження від такого незвичного випробування. Більшість висловили думку, що впевнено почували себе і майже не хвилювались. А ще діти поділились один з одним, де брали інформацію та як проводили дослідження.

            Директор школи Москаленко Л.І., методист БДЮТ Убийвовк В.В., заступник директора Деркач Л.В. подякували учням за наполегливість, бажання відкривати таємниці природи та висловили сподівання, що буде продовження роботи у цьому напрямку. Окрему подяку висловили класним керівникам та батькам за підтримку юних обдарувань.

            Кращі роботи до 15 квітня будуть направлені на обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник», що проходитиме в Полтавському еколого-натуралістичному центрі.

           

Переглядів: 378 | Додав: Bunny | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]