Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 01:43                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2013 » Вересень » 12 » «З веселкою весело проходить тиждень»
17:16
«З веселкою весело проходить тиждень»
«З веселкою весело проходить тиждень»
(Адаптаційно-організаційний тиждень для першокласників)

Весело та кольорово розпочався перший тиждень навчання для першокласників. Вчителі 1 класів Ковалевська Н.Н., Золотарьова Л.І., Ковтун Г.М., Колодяжна І.В. старалися ці дні зробити святковими, цікавими, тематичними, а ще кольоровими.
День розпочинався ранковими зустрічами. Щирі, теплі вітання у колі, обговорення у групі, підведення підсумків та повідомлення планів на день. Це організовувало першачків до роботи, допомагало їм подружитися з учителем, один з одним та розкриватися як особистості.
Протягом дня на перервах проводилися цікаві ігри, вправи, тренінги.
Кольори веселки допомагали дітям повторити їх назви, знати послідовність, запам’ятати дні тижня, а ще обговорити важливі та близькі для школяриків теми. Понеділок – день казковий. Діти називали улюблені казки, предмети червоного кольору, казкових героїв, відгадували «кольорові» загадки.

Вівторок – з великим бажанням відкривав віконце в природу та запрошував дітей бути їй другом. Оранжеві кульки, цікаві розповіді піднімали настрій з самого ранку.


Середа для першокласників - день теплий і жовтий, як сонце, це - день мистецтва, музики, краси. Діти співали в колі, працювали парно, а ще малювали предмети жовтого кольору. На запитання вчителя вчилися відповідали швидко і гарно.


Четвер – зелений, кольору життя та здоров’я день. Нові фізкультхвилинки, тренінги, розминки на користь здоров’ю провели і запам’ятали, що зелений колір позитивно впливає на зір людини.


П’ятниця – день культури поведінки, блакитного кольору, ввічливості день. Діти повторили правила для учнів, слова ввічливості.
Підсумком «Веселкового тижня» стало свято «Добре вчитись нам у школі», яке провели вихователі дитячого ясла-садка «Ромашка», на базі якого навчаються першокласники. Конкурси «Збери портфель», «Доповни речення», пісні, інсценізації, танці, продемонстрували всім, що у першокласників добре проходить адаптація до шкільного життя.

Переглядів: 526 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]