Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 17:09                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Відзначаємо Усесвітній День Гідності
20:54
Відзначаємо Усесвітній День Гідності

21 жовтня, уже вдруге, наш заклад став учасником Міжнародного проекту "Усесвітній День Гідності". Це - незалежно соціальний, незалежно політичний і релігійний проект, мета якого спонукати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх вчинках. Усі ми - як дорослі, так і діти - постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, а пізніше і на роботі, вдома, в родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.

У актовій залі представники класів зібралися на спільний захід, кураторами якого були учні 3-Акласу з класним керівником Григоренко Ю.Б. Вони розповіли про історію виникнення проекту, про кількість країн-учасниць, про підтримку Дня Гідності в Україні. Цікавий відеоролик про проведення акції у різних країнах світу, вірші про людську гідність змушували кожного розібратись у собі, проаналізувати свої гідні вчинки.

Цікавим моментом заходу було перечитування листів самому собі, які писали учні 3-В класу (Класний керівник Коровіна В.О.) рік тому, коли ми вперше відзначали день Гідності у 2015 році.

Друга частина проекту проходила по класах, діти працювали в групах, розповідаючи про свої гідні вчинки, родичів, знайомих, однокласників.

Також вони аналізували ілюстрації, виконували спільні завдання та знову писали лист самому собі, щоб у наступному році переконатись, що гідність - це найважливіше, що може людина виховати у собі і від цього буде краще у світі.

Незабаром учні отримають сертифікати про участь у Міжнародному проекті "Усесвітній день Гідності".

Переглядів: 227 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]