Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 02:51                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2013 » Лютий » 20 » Виїзне засідання вчителів 1 класів
19:08
Виїзне засідання вчителів 1 класів

13 лютого 2013 року відбулося виїзне засідання  районного методичного об'єднання  учителів 1-х класів, на базі  ДНЗ «Ромашка». На засіданні  розглядалось широке коло теоретичних та практичних питань, а саме:

-          Учитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів – Пальчик О.Є. провела відкритий  урок математики на тему: «Додавання і віднімання чисел частинами. Порівняння іменованих чисел». Також учитель познайомила присутніх з експерементальним  посібником з математики для 1 класу, автор Скворцова С.О., за яким  вони працюють.


-          Учитель Решетилівської ЗОШ І ступеня, Лещенко О.С. запросила присутніх на урок трудового навчання, за темою: «Казкові герої. Виліплення з пластиліну казкових героїв. Виготовлення плоских форм на площині»

До учнів на урок завітали казкові герої з українських казок «Ріпка», «Колобок». Учні грали в гру «Упізнай казку», шукаючи ілюстрацію до даних казок  (Учитель використовував ЗБТ за методикою В.П.Базарного, робота з маячками), виконували фізкультхвилинку про Колобка.


Згадали, що таке пластилін, прийоми ліплення , правила роботи з пластиліном. І виконували звичайно ж практичну роботу. Працювали в групах (вчитель використав інтерактивні технології – робота в групах) Виготовляли казкових героїв до казки «Ріпка», «Колобок». А потім розповідаючи казку учні виходили зі своїми роботами до дошки і демонстрували свою роботу.


Казок є на всіх багато

І веселих, і сумних

То ж чи можемо с

Прожити ми без них?

Не можемо без казки в світі ми жити

Бо казка нас вчить, як потрібно дружити,

Як зло подолати, як хитрих провчити

Як чуйних і добрих, й сміливих любити

Як добре, що казка усіх нас зібрала,

Дорослих і діток разом поєднала

Гукайте і ще нас з собою в мандрівку –

Ми знову прийдемо до вас на підтримку

 

На такій оптимістичній ноті закінчився урок. Учні були втомлені активною роботою на уроці, але задоволені собою.

Друга  частина  виїзного  засідання  передбачала розгляд теоретичних питань:

-          Організаційно-методичні особливості роботи з Букварем (букварна частина) авт. М.Д.Захарійчук , В.О.Науменко  та «Читанкою» (післябукварна частина) авт. В.О.Науменко .

    Завідуюча РМК  Костогриз А.М. та керівник  РПМК вчителів  1 класів Вуйко А.С.  поділилися враженнями  від зустрічі  з авторами «Букваря» М.Д.Захарійчук та В.О.Науменко, яка відбулася 5 лютого в ПОІППО  ім.М.В.Остроградського.  На цій зустрічі автори «Букваря» познайомили присутніх з методикою роботи за новим  підручником, навчально-методчним  комплектом, який призначений для реалізації  завдань програми з навчання читання, письма, слухання-розуміння, говоріння й літературного розвитку першокласників. Також автори познайомили учителів  з підручниками «Літературне читання», «Українська мова» для 2 класу та навчально-методчним  комплектом до них. Вказали на особливості літературного читання в 2 класі, познайомили із структурним змістом підручника.


В ході засідання вироблені методичні  рекомендації.


Переглядів: 654 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]