Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 17:10                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2012 » Грудень » 28 » Вчитель року 2012
12:40
Вчитель року 2012

Вчителю, дуже невтомний романтику!

Діти квітками здаються тобі неспроста

Глянь у дівчаток – метелики –бантики,

І пелюстками жаріють рожеві вуста

Мусиш подвіря шкільне їм розсунути,

Аж до кордонів країни, що теж мов квітник…

Зі школярами не віддаєш суму ти, -

Молодість вічна до тебе приходить від них.

20 грудня, після казкового свята Св.Миколая в школі уже традиційно було проведений шкільний конкурс педагогічної майстерності «Учитель року - 2012».В даному конкурсі взяли участь вчителі, вихователі закладу, які в цьому навчальному році атестуються.Це були оптимістичні, життєрадісні учасники:

-          Ковалевська Н.Н.– учитель 4 -А класу на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»,  педагогічного звання «старший учитель»;

-          Куцевол Ю.С. – вихователь групи продовженого дня 2 класів на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;

-          Ярощук Н.Ю. – вихователь групи продовженого дня 4 класів, учитель української мови на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;

-          Ткаченко С.В. – вчитель англійської мови на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст».

Спочатку наші учасники познайомили нас зі своїми життєвими подіями у віршах, фотографіях під час проведення першого конкурсу «Презентація». Багато цікавого дізналися про колег і відкрили в них нові таланти і «скриті» можливості.

Людство має справу з проектами з давніх-давен. Будівництво єгипетських пірамід, зведення Великої китайської стіни – це ті проекти, що у свій час були не менш значними, ніж проект «Апполон» для доставки астронавтів на Місяць. Проекти оточують нас, ми працюємо з ними майже щодня, але рідко намагаємося свідомо опанувати їх, іншими словами, управляти ними. Ось так і сьогодні наші конкурсанти будуть будувати свої проекти під час наступного конкурсу «Проект ХХІ століття». Учасники за допомогою вирізок з журналів побудували проекти шкіл і переконали, довели нам,що це потрібно для кращого розвитку і навчання школи майбутнього. Усі проекти були цікаві, захоплюючі і реальні.

Наступний конкурс був розпочатий такими словами:

Професія вчителя – вічний екзамен,

Глибокий і довгий, як сивий Дніпро

Професія вчителя – вічний екзамен

На мудрість, на чесність, народність, добро.

Після цих слів був проведений третій конкурс професійної спрямованості «Ерудит».

І як сказав  В.О.Сухомлинський «Вільний час учителя - це…корінь, який живить корені педагогічної творчості». Прийшов час і зараз наші колеги-конкурсанти розкажуть нам про свої хобі у наступному конкурсі  «Моє захоплення».

Під час проведення конкурсу на початку була проведена вправа «Очікування», де на сніжинках учителі написали, щоб вони хотіли від сьогоднішнього конкурсу отримати, дізнатися, навчитися. Під час роботи працював з колективом практичний психолог Ірина Анатоліївна Дем’янець, яка провела вправу де потрібно було продовжити фразу: «Я стала вчителем тому,що…», та проведено анкетування «Індекс здоров’я» для того щоб кожен педагогічний працівник зрозумів в якому стані його здоров’я і що необхідно робити для його покращення. На кінець конкурсу провели вправу «Ялинка підсумків», де нарядили ялинку гарними святковими іграшками з теплими словами про проведення даного конкурсу. Дякували конкурсантам за цікаві, змістовні відповіді, за гарно проведений час .

Директор школи Любов Іванівна Москаленко за участь у конкурсі педагогічної майстерності «Учитель року - 2012»нагородила усіх учасників грамотами в таких номінаціях:

-          Ковалевська Н.Н – фея педагогічної творчості;

-          Куцевол Ю.С. – фея щирості та оптимізму;

-          Ярощук Н.Ю. – фея творчості і таланту;

-          Ткаченко С.В –фея мудрості.

та скромними подарунками напам’ять

 

 

Переглядів: 530 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]