Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 02:26                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Травень » 11 » Вчимося турбуватися про свою безпечну життєдіяльність
17:36
Вчимося турбуватися про свою безпечну життєдіяльність

З 1 по 30 квітня у школі проходив місячник з безпеки життєдіяльності та охорони праці. Протягом місяця проводилися заняття, інструктажі з працівниками школи, учнями з правил пожежної безпеки, поводження на водоймах, з вибухонебезпечними предметами, отруйними речовинами, грибами.

Педагог-організатор Задорожна Н.Г., класні керівники організували для дітей різноманітні виховні заняття та бесіди: «Вивчаємо мову вулиці» (1-Г, кл. керівник Колодяжна І.В.), «Небезпечні горючі та легкозаймисті речовини» (3-А, кл. керівник Медяник Н.М.), «Дорога від дому до школи» (4-В, кл. керівник Коровіна В.О.),                    

        «Азбука дорожнього руху. Де можна кататися на велосипеді» (4-А, кл. керівник Дрозд Н.І.), «Ознайомлення з планом евакуації в приміщенні школи на випадок небезпечних ситуацій» (4-Б, кл. керівник Маєвська М.І.), вікторину «Коли я сам удома» та виставку малюнків «Пішохідний перехід у нашому селищі» (педагог-організатор Задорожна Н.Г.), гру-конкурс «вчимося розуміти мову вулиць», (2-А, 2-В, кл. керівники Вуйко А.С., Гордівська Н.Б.).

Неабиякий інтерес викликали в учнів школи практичні заняття разом з працівниками пожежної частини «Разом з вогнеборцями», які провели для учнів рятівники на території школи. Діти прослухали корисну інформацію з питань протипожежної безпеки, усвідомили необхідність дотримуватись правил безпечної поведінки з вогнем та познайомились з професією пожежних, розглядаючи їх спеціальний транспорт, одяг, інструменти, які використовують під час боротьби з вогнем. Усі бажаючі могли приміряти одяг та сфотографуватись біля пожежної машини.

 

Переглядів: 346 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]