Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 16:50                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2017 » Серпень » 27 » Участь у тренінгу«Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів. Базовий»
18:14
Участь у тренінгу«Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів. Базовий»

19 серпня  заступник директора з НВР Деркач Л.В. стала учасником практичного тренінгу з  професійного розвитку учителів «Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів. Базовий», який проходив у Харкові. Проводила його авторка-розробниця посібників “Основи критичного мислення”, “Критичне мислення для усіх”, вчителька з багаторічним досвідом викладання курсу для старшокласників “Основи критичного мислення” Людмила Пилипчатіна.
Програма тренінгу передбачала кілька блоків:
1. Що таке критичне мислення: розуміння цього дозволяє по-новому подивитися на можливості уроку, спрямовувати навчання саме на розвиток мислення вищого рівня.
2. Особливості організації навчання з використанням методів критичного мислення (КМ): завдяки цим навичкам можна будувати ефективну взаємодію з учнями і робити навчання надихаючим і продуктивним.
3. Структура уроку з розвитку критичного мислення: розуміння  взаємозв’язку частин уроку та визначення  завдання.
4. Запитання як інструмент розвитку критичного мислення: типи, види і методика застосувань запитань на уроках з розвитку КМ.

Переглядів: 163 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]