Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 00:55                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2013 » Вересень » 12 » Участь у семінарі "Особливості навчання читання учнів молодшого шкільного віку".
20:39
Участь у семінарі "Особливості навчання читання учнів молодшого шкільного віку".

Вивчення англійської мови наймолодшими школярами є найбільш актуальною темою для розмов у сучасному українському суспільстві. Для батьків є важливим, щоб їх дитина знала англійську якомога краще, а для вчителів це питання стоїть з іншого боку – як зробити навчальний процес ефективним і разом з тим максимально зацікавити дитину до вивчення іноземної мови.
Саме з метою підвищення ефективності процесу навчання іноземної мови , з метою запозичення досвіду колег, учителі англійської мови Решетилівської ЗОШ І ступеня Григоренко Ю.Б., Ткаченко С.В., Дем’янець І.А., 10 вересня взяли участь у семінарі-практикумі у м. Києві на тему "Особливості навчання читання учнів молодшого шкільного віку". Семінар було організовано представництвом Пірсон Ед'юкейшн в Україні для вчителів англійської мови у молодших класах. Семінар проводив Роб Дін, міжнародний консультант-методист видавництва Пірсон (Велика Британія). Роб Дін народився в Англії. Працював викладачем англійської мови та тренером курсів підготовки на складання сертифікату CELTA в Польщі, Малазії, Іспанії та Словенії. Протягом останніх 10 років він відповідав за підвищення кваліфікації вчителів в приватних школах та був координатором фахового курсу DELTA.
Вчителі англійської мови не тільки мали змогу поспілкуватися з носієм мови, запозичити елементи технологій навчання молодших школярів, а і самі побули і ролі учнів. Семінар був скоординований на проблеми навчання читання англійської мови. Адже навчання читання викликає певні труднощі не тільки тому, що існує різниця між літерами англійської та рідної мови, а й тому, що учні знаходяться на початковому етапі читання рідною мовою. Особливою для початку читання є діяльність, пов’язана з оволодінням технікою читання, що, у свою чергу, співвідноситься з читанням вголос. Матеріалом для навчання читання в початковій школі слугують тексти різних жанрів — здебільшого автентичні за змістом розповіді, діалоги, казки, вірші, листи, повідомлення.
Під час семінару, крім позитивних емоцій та приємних вражень від спілкування з колегами, вчителі отримали багато практичних і цікавих ідей, які допоможуть вчителям молодших класів ефективно розвивати мовні навички своїх учнів, зокрема уміння читати; а учням брати активну участь у навчальному процесі.
Переглядів: 352 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]