Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Субота, 24.08.2019, 21:32                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2016 » Грудень » 28 » Участь у (не) конференції
18:11
Участь у (не) конференції

27 грудня учителі нашого закладу стали учасниками (не) конференції у форматі Ed Camp з теми: "Формування мотивації до розвитку та готовності брати відповідальність за майбутнє початкової школи", яка проходила на базі Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника. (Не) конференції Ed Camp в усьому світі проводяться в новому дискусійному форматі спеціально для вчителів. Це унікальна платформа професійного зростання та ефективна модель для генерування змін в освіті нарівні окремо взятої школи, регіону та країни в цілому. Це відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця та вирішення спільних задач за принципом "Give - Get" (Дай, якщо можеш, Візьми, якщо хочеш").

Відкрила (не) конференцію завідуюча районними методичним кабінетом Костогриз А.М., яка була ініціатором проведення заходу саме у такому форматі, обгрунтувала важливість змін,  які повинні починати саме вчителі конкретно у своїх школах, і запросила приєднуватися до спільноти відповідального вчительства. 

До слова запросила учителя початкових класів Григоренко Ю.Б., яка два роки відвідує (не) конференції Ed Camp у м. Харкові,  учителів ознайомила з історією виникнення руху Ed Camp, принципами проведення, унікальністю таких заходів.

На (не)конференції працювало п"ять локацій: технології в освіті; нові педагогічні форми та інструменти, філософія для дітей, ІКТ-ресурси для початкової школи. Наші учителі: Деркач Л.В., Григоренко Ю.Б., Ковтун Г.М. були в команді спікерів.

По завершенні роботи локацій учасники зібрались на підсумкове обговорення та поділились враженнями щодо участі у (не) конференції.

Переглядів: 217 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]