Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 15:04                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2012 » Листопад » 19 » Участь директора школи в навчально-методичному тренінгу «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи»
22:30
Участь директора школи в навчально-методичному тренінгу «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи»

2,3 листопада в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду  «Крок за кроком» при інституті післядипломної педагогічної освіти ім..М.В.Остоградського  проходив навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи ».


Мені, як директору ГАШ школи, поталанило взяти в ньому участь в ньому. Цікаві тренінгові заняття забезпечила Ткаченко Лариса Миколаївна – тренер ВФ «Крок за кроком», старший викладач кафедри управління освітою, завідувач центру моніторингу якості освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти . До нашої уваги були представлені, як теоретичні, так і практичні матеріали, щодо впровадження міжнародних стандартів якості діяльності ГАШ.

Також ми отримали знання і навички щодо проведення само оцінювання якості діяльності ГАШ на базі навчального закладу, а також підготовки та впровадження планів розвитку ГАШ.

            Попереду  на наш заклад чекає два  етапи само оцінювання якості діяльності ГАШ з наступним впровадженням плану розвитку школи.

                                                          

Переглядів: 361 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]