Творчий звіт 2014 - 26 Травня 2014 - Решетилівська ЗОШ І ступеня

Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 08.12.2016, 12:46                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Травень » 26 » Творчий звіт 2014
22:06
Творчий звіт 2014

22 травня в РБК проходив десятий ювілейний творчий звіт обдарованих учнів нашої школи  «Зірки на шкільному небосхилі».

Переможцями в номінаціях стали:

«Золотий голос школи»

1.Травка Яна 4-В клас

«Гордість початкової школи»

1.Івко Андрій 4-Б клас

2.Карабута Надія 4-В клас

 

Номінація «Рукотворне диво»

1.Сірик Олександра   4 - А клас

2.Попович Христина  4 - Б клас

3.Бреус Валерія  4 - В клас

 

«Лірик школи»

1.Карась Вікторія 2-Б клас

2.Папіш Максим 2-В клас

3.Захарченко Анна 3-Б клас

4.Барабаш Августа 4-Б клас

5.Сініцева Олена 4-В клас

 

«Декламатор школи»

1.Сірик Олександра 4-А клас

 

«Гуморист школи»

1.Чулковський Давид 3-Б клас

2.Дерев’янко Віталій 3-В клас

3.Мельник Вероніка 4-А клас

 

«Спортсмен школи»

1.Кузнєцов Міхаіл 2-А клас

2.Кулик Олександр 2-А клас

3.Карась Вікторія 2-Б клас

4.Чудінова Анастасія 2-В клас

5.Лєснікова Валерія 3-Б клас

6.Яременко Едуард 3-Б клас

7.Божко Владислав 3-В клас

8.Клименко Вероніка 3-В клас

9.Ульзутуєва Аліна 4-А клас

10.Медяник Юлія 4-В клас

11.Грибельник Антон 4-В клас

 

«Майстер пензля»

1. Кузнєцов Міхаіл 2-А клас

2. Головко Олександра 2-Б клас

3. Степанова Віталія, учня 2-В класу

4. Дроняк Владислав 2-В клас

5.Реуцька Катерина 3-А клас

6.  Скрипченко Олена 3-Б клас

7. Давиденко Данило 3-В клас

8. Рябушева Дар’я 4-А клас

9. Красуцький Андрій 4-Б клас

10. Дубина Діана 4-В клас

 

«Таланти школи»

1.Попок Єлизавета 2-А клас

2.Кошкалда Аміна 2-Б клас

3.Міллер Аліна 2-Б клас

4.Колодій Інна 2-Б клас

5.Захарчук Євгеній 3-А клас

6.Яременко Едуард 3-Б клас

7.Лєснікова Валерія 3-Б клас

8.Стешенко Юлія 3-В клас

9.Крамар Валерія 3-В клас

10.Бондарчук Марія 4-А клас

11.Мельник Вероніка 4-А клас

12.Назаренко Катерина 4-Б клас

13.Півоваренко Владислав 4-В клас

14.Гайко Денис 4-В клас

15.Гайко Дмитро 4-В клас

 

«Інтелектуал школи»

  1. Попок Єлизавета 2-А клас
  2. Криндач Вікторія 2-А клас
  3. Тукачова Дарина 2-А клас
  4. Гнітько Єлизавета 2-А клас
  5. Близнюченко Діана 2-В клас
  6. Папіш Максим 2-В клас
  7. Яременко Едуард 3-Б клас
  8. Онанко Олександра 3-В клас
  9. Литвиненко Ангела 3-В клас
  10. Деревєянко Віталій 3-В клас
  11. Джерипа Дарина 3-В клас
  12. Кузьмич В’ячеслав 4-А клас
  13. Івко Андрій 4-Б клас
  14. Карабута Надія 4-В клас
  15. Кучер Максим 4-В клас
  16. Антоненко Артем 2-А клас
  17. Карась Вікторія 2-Б клас
  18. Головко Олександра 2-Б клас
  19. Колодій Інна 2-Б клас
  20. Семука Григорій 2-В клас
  21. Килівник Назар 2-В клас
  22. Зигаленко Владислав 2-В клас
  23. Аксюк Віталій 2-В клас
  24. Джос Ярослав 4-А клас
  25. Трапезніков Станіслав 4-А клас
  26. Бреус Валерія 4-В клас
  27. Бодня Олексій 4-Б клас
  28. Танько Даниїл 2-Б клас
  29. Лєснікова Валерія 3-Б клас
  30. Люлька Владислав 4-В клас
  31. Дубина Діана 4-В клас
  32. Крапчатова Валерія 4-В клас

 

 

«Юний дослідник»

  1. Гудзенко Антон 3-Б клас
  2. Захарченко Анна 3-Б клас
  3. Бас Віталій 4-А клас
  4. Іващенко Андрій 4-А клас
  5. Бодня Олексій 4-Б клас
  6. Потапова Катерина 4-Б клас
  7. Барабаш Августа 4-Б клас
  8. Крапчатова Валерія 4-В клас
  9. Карабута Надія 4-В клас
  10.  Сень Назар 4-В клас
  11.  Сініцева Олена 4-В клас
  12.  Срібний Антон 4-В клас
  13.  Гайко Денис 4-В клас
  14.  Гайко Дмитро 4-В клас
  15.  Півоваренко Владислав 4-В клас
  16.  Постолакій Максим 4-В клас

 

 

Номінація «Батьки»

Козарь Наталія Юріївна та  Віктор Юрійович

Трудненко Альона Володимирівна та Костянтин Вікторович

 Бордюг Юлія Анатоліївна та Микола Леонідович

Танько Ліна Григорівна   та Володимир Іванович

Близнюченко Марина Миколаївна

Блошенко Сергій Вікторович

Дроняк Марія Павлівна   

Реуцька Леся Леонідівна та  Павло Володимирович

 Кришталь Тетяна Анатоліївна та Анатолій Петрович

Захарченко Ірина Миколаївна та Володимир Васильович

Гудзенко Оксана Петрівна та Андрій Андрійович

 Колотій Інна Костянтинівна та Юрій Вікторович

 Джерипа Світлана Петрівна та Олександр Костянтинович

 Малиш Тетяна Анатоліївна та Дмитрій Григорович

Бас Вікторія Олексіївна та Олег Володимирович

Ульзутуєва Алла Павлівна та Юрій Валерійович

Бодня Надія Юріївна та Андрій Васильович

Попович Віра Юріївна та Кулик Сергій Іванович

Черевична Тетяна Володимирівна та Микола Петрович 

Кругова Таїсія Іванівна та Віктор Іванович

Бреус Марина Олександрівна та Олександр Володимирович

                                         

 

Номінація  «Наші спонсори»

Семука Михайло Григорович та Яна Михайлівна

Кузьменко Володимир Вікторович

Кулик Вікторія Володимирівна

Лозинський Василь Олександрович

Джерипа Олександр Костянтинович

Гнітько Володимир Володимирович

Гудзенко Андрій Андрійович та Оксана Петрівна

Колотій Юрій Вікторович та Інна Костянтинівна

Муліка Людмила Павлівна

 

Переглядів: 467 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]