Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 09:05                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Листопад » 27 » Тиждень правового виховання
13:44
Тиждень правового виховання

   З 17 по 21 листопада у школі проходив Тиждень правового виховання.  Діти познайомилися з правами дітей у всьому світі і у нашій країні, перевірили знання своїх прав та обов'язків. Виховний захід «Наші права – щасливе дитинство»  проводився у формі гри-подорожі. Учні 2-х класів засвоювали значення слів «право», «закон», «декларація», «конвенція», «ООН» та «конституція»; у конкурсі «Допоможи героям» - розглядали порушення прав казкових персонажів. На станції «Маю право на власну думку» діти висловлювалися стосовно розпорядку дня в школі, шкільної форми та підручників.

   Школярі 3-х класів оформили виставку малюнків на тему: «Я маю право на дозвілля» та «Я маю право на навчання».

   Цікаво та змістовно пройшла зустріч з працівниками юстиції В.О. Сайткуловою та О.І.Онищенком, яка сприяла поширенню правової культури та освіченості в учнівському середовищі.

   Під час флеш-мобу «Кожна дитина має право на любов»  діти розгадували загадки, обговорювали  різні ситуації, поглибивши свої правові знання, вміння та навички з курсів морально-етичного спрямування.

Майбутнє кожної нації — це діти. Якими вони вирос­туть — таким і буде майбутнє. Виростити і захистити ди­тину, зберегти її здоров'я, виховати у злагоді і мирі — це значить для дорослих — забезпечити собі щасливу, спокійну і стабільну старість.

Переглядів: 323 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]