Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 08:07                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2013 » Листопад » 25 » Тиждень правових знань
21:26
Тиждень правових знань

Майбутнє кожної нації — це діти. Якими вони вирос­туть — таким і буде майбутнє. Виростити і захистити ди­тину, зберегти її здоров'я, виховати у злагоді і мирі — це значить для дорослих — забезпечити собі щасливу, спокійну і стабільну старість.

На протязі тижня правових знань діти познайомилися з правами дітей у всьому світі і у нашій країні, перевірили знання своїх прав та обов'язків. Виховний захід «Права дитини»  проводився у формі гри-подорожі. Учні 3-х класів засвоювали значення слів «право», «закон», «декларація», «конвенція»

та «конституція»; у конкурсі «Допоможи героям» - розглядали порушення прав казкових персонажів. На станції «Маю право на власну думку» діти висловлювалися стосовно розпорядку дня в школі, шкільної форми та підручників.

   Школярі 2-х та 4-х класів оформили виставку малюнків на тему: «Я маю право на дозвілля», та «Я маю право на життя».

   Цікаво та змістовно пройшла зустріч з оперуповноваженим лейтенантом міліції Пащенком В. В., що сприяло поширенню правової культури та освіченості в учнівському середовищі.


   Під час бесіди з юристом Олійник О. В.  діти розгадували загадки, обговорювали  різні ситуації, поглибивши свої правові знання, вміння та навички з курсів морально-етичного спрямування.


 

Переглядів: 280 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]