Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 08:41                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2015 » Квітень » 28 » Тиждень довкілля
13:14
Тиждень довкілля

З 22 по 24 квітня  в навчальному закладі проводився Тиждень довкілля. Пам'ятаємо, що все, що оточує і не зроблене руками людей, - це природа. Спілкування з природою приносить найбільшу насолоду і радість, викликає найпалкішу любов до рідного краю, до життя. Природа є джерелом натхнення для художників, письменників, композиторів. Шепіт води, зелених дібров, спів пташок, запах квітів – усе це ні з чим не зрівняна природа рідного краю.

Акція «Ліс - це планети легені»

Учні 3-х класів підготували виступи , в  яких розкрили проблему збереження лісу та його багатств. В останні роки тенденції, пов'язані з втратою лісів на Землі, викликають тривогу не тільки у екологів, але й у всього міжнародного співтовариства.

   Ліси - легені нашої планети, вони мають неоціненне екологічне, соціальне та економічне значення - беруть участь у формуванні клімату планети, забезпечують киснем, переробляють шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, є середовищем існування безлічі рослин і тварин, забезпечують їжу і здорове середовище для людей, допомагають зберегти родючість грунтів і ландшафти ...

                             Вікторина «Весна приходить на крилах птахів»

Здається, зовсім недавно ми з глибоким щемом в душі проводжали останні журавлині ключі, останню зграю гусей, останній табун качок. Сьогодні наступила пора, коли знову, вже в котрий раз, іде велике переселення птахів на батьківщину.   І в таку пору необхідно розповідати учням про птахів України, ознайомити з легендами про птахів та  розкрити залежність життя птахів від поведінки людини. Конкурси «Відгадай птаха за описом», «Знайди фотографію птаха», «Бліц – опитування», «Впізнай голос птаха», які були проведені під час вікторини, допомогли дітям у засвоєнні знань з даної теми.

Вікторина «Ліс і звірі»

 З метою розвитку вміння сприймати навколишній світ, пояснювати явища навколишнього світу, вміння аналізувати елементарні екологічні ситуації для школярів           2-х класів була проведена вікторина «Ліс і звірі». Учасники вікторини відгадували загадки про тварин, які мешкають в лісах України, дізналися цікаві факти про них із презентації «Лісові мешканці» та складали ребуси.

Акція Квітуй наша школо!»

   Завершився тиждень довкілля акцією «Квітуй, наша школо!», в якій брали участь вчителі, учні та батьки.   Дякуємо всім за співпрацю та розуміння відповідальності людини за довкілля, частиною якого ми є.

Переглядів: 510 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]