Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 01:54                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2015 » Березень » 26 » Тиждень англійської мови
09:29
Тиждень англійської мови

З 16 по 20 березня у школі проходив Тиждень англійської мови. Метою проведення тижня  була перевірка рівня знань, умінь, навичок учнів з англійської мови; розвиток почуття відповідальності, колективної справи, вміння працювати в групах; ознайомлення з історією та традиціями англомовних країн; розширення кругозору, збагачення активного словникового запасу учнів; формування пізнавального інтересу школярів, розвиток внутрішньої мотивації у вивченні іноземної мови; заохочення учнів школи до вивчення мови.

У понеділок, 16 березня стартувало відкриття Тижня англійської мови. На загальношкільній лінійці вчитель англійської мови Ткаченко С.В. ознайомила учнів школи з планом заходів на кожен день. Протягом дня у фойє школи учні мали змогу переглянути виставку «Що ми знаємо про Великобританію». На уроках здійснено заочні подорожі до англомовних країн, проведено пізнавальні тести, вікторини. Активними учасниками Тижня були наймолоші школярі – учні 1-А класу, які з учителем Григоренко Ю.Б. проводили уроки англійської у формі подорожі. Наступні чотири днї проходили  змагання між класами по паралелях у формі веб-квесту. Щоранку учні отримували завдання, яке повинні були виконати до закінчення уроків. За правильне виконання завдання учні отримували бали, за якими визначався клас-переможець, а також  англійські літери, з яких складали прислів’я. До кінця тижня кожен клас склав прислів’я англійською мовою “Knowledge is power”, що у перекладі - “Знання – це сила”. Сподіваємося, що таке прислів’я стане гаслом кожного учня нашої школи.

Результати змагання

  2 класи:

I місце: 2-Г клас

II місце: 2-Б та 2-В класи

III місце: 2-А клас

3 класи:

I місце: 3-А клас

II місце: 3-Б клас

III місце: 3-В клас

4 класи:

I місце: 4-Б та 4-В класи

II місце: 4-А клас

Перевірити свої знання учні  також могли на олімпіаді з англійської мови. 74 учні 2-4 класів з великим зацікавленням виконували завдання і боролися за перемогу.

Результати олімпіади

2 класи:

     I місце: Муліка К. (2-Г)

     II місце: Чепурко І. (2-Г), Волікова І. (2-Г)

    III місце: Бодня В. – 37

3 класи:

     I  місце: Криндач В. (3-А), Кухаренко С. (3-А), Попок Є (3-А),  Танько Д. (3-Б)

     II  місце: Волох В. (3-А), Баран Ю. (3-А)

     III місце: Гнітько Є. (3-А), Гнітько Я. (3-А)

4 класи:

     I місце: Джерипа Д. (4-В), Стешенко Ю. (4-В)

     II місце: Тімченко Д. (4-Б), Божко В. (4-В)

     III місце: Дерев’янко В. (4-В), Чулковський Д. (4-Б), Яременко Е. (4-Б)

Керівнику творчої групи учителів англійської мови Ткаченко С.В. вдячність за змістовну програму Тижня, вчителям англіцської мови Григоренко Ю.Б. та Пипко Ю.В., класоводам за допомогу у проведенні, а учням – за участь та підтримку.

Переглядів: 337 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]