Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 21.03.2018, 19:28                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2017 » Грудень » 25 » Шкільний проект грудня "Хто багато читає, той багато знає"
22:22
Шкільний проект грудня "Хто багато читає, той багато знає"

Грудень - місяць, по-особливому, наповнений шкільними клопотами, а ще - чарівно-подарунковий, бо в гості приходить Святий Миколай, хочеться всім робити добро та бути милосердними. А ще грудень у нашій школі був дуже книжково-читальний та книжково-дарувальний. Чому? Зараз розкажемо! 

Бо в грудні  ми працювали над шкільним проектом "Хто багато читає, той багато знає!" Робимо класну справу - привертаємо увагу всіх до найважливішого - до читання книг.

Ми давні друзі з нашою районною дитячою бібліотекою. Тому протягом вересня-грудня всі класи відвідали її та стали учасниками цікавих пізнавальних заходів, які завжди готують для нас працівники дитячої бібліотеки. 

А у грудні вони завітали до нас у заклад та знову запропонували неймовірно-захоплюючу зустріч напередодні Дня Збройних Сил України.

Всі знаємо, що любов до читання прищеплюється в родині. Тому цікаво було дізнатися, які в наших учнів домашні бібліотеки, які книги купують батьки дітям, чи люблять у родині читати. Презентація фотовиставки "Моя домашня бібліотека" виправдала сподівання - діти вдома зростають серед книг.

Напередодні Свята Миколая ми провели Благодійний Ярмарок, а в рамках проекту провели ще одну дуже хорошу та потрібну акцію "Подаруй книгу шкільній бібліотеці!" Багато цікавих книг подарували учні, щоб інші діти змогли прочитати їх також.

Шкільний бібліотекар Рибас О.В. готувала протягом грудня різнопланові заходи, щоб познайомити учнів з творчістю сучасних українських письменників. А щоб перевірити, чи знають діти казки, запропонувала літературний квест.

Класні керівники 2-4 класів провели для дітей літературні заходи.

$IMAGE20$

Та особливо приємно відзначити, що учні 2-А, 4-А та 4-В класів приєдналися до проекту "Класне читання" від видавництва "Ранок", який проходив у формі "Книгоподорожі", які організовували під час перерв. І тоді і час злітав швидко, та, головне, з користю - адже знайомилися з новими книгами та продовжували їх читати вдома.

Учні 2-4 класів брали участь у шкільному конкурсі зі швидкочитання, а за результатами отримали свідоцтво про присвоєння розряду. Метою конкурсу є розвиток інтересу до читання, уміння читати свідомо та швидко, адже ці важливі навички будуть потрібні завжди.

Ні дня без книги! Такий слоган був нашого проекту. Робота над проектом завершилась,та всі маємо розуміти й пам"ятати: хто багато читає, той багато знає!

Переглядів: 94 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]