Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Субота, 24.08.2019, 21:13                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Березень » 19 » Шкільний методичний вернісаж
16:53
Шкільний методичний вернісаж


         13 березня проходив шкільний методичний вернісаж «Учитель і сучасні технології». Метою заходу було підвищення мотивації професійного зростання педагогів та усвідомлення компетентностей для здатності реалізовувати соціальне замовлення часу; передбачення перспективи своєї професійної діяльності; підвищення рівня самоосвіти, самооцінки, а також підвищення іміджу навчального закладу.

         Перед початком роботи учителі ознайомились з фотовернісажем відкритих уроків, виховних заходів та впровадженням Державного стандарту у закладі.


         «Вернісаж поглядів на проблему» дозволив учителям поділитися своїми думками з питання «Інформаційна компетентність вчителя». Григоренко Ю.Б. поділилася досвідом роботи по використанню ІКТ на уроках англійської мови. Розповіла про широкі можливості використання сайту та блогу вчителя для підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Вуйко А.С. поділилася досвідом викладання курсу «Сходинки до інформатики», з програмним забезпеченням. Виступ Коровіної В.О. «Формат «Печа Куча» - знахідка для публічного виступу» переконав, що саме такий формат ефективний для виступаючих, адже дозволяє лаконічно та швидко висловити думку по проблемі.


         «Вернісаж творчих портретів» Колодяжної І.В та Бреус М.О. дозволив колегам оцінити роботу вчителів у міжатестаційний період, взяти собі на замітку їх цікаві форми роботи.


         «Вернісаж ідей» допоміг педагогічному колективу у презентаційній формі ознайомитись з методичними посібниками вчителів школи, які представлятимуть їх на ярмарку педагогічних ідей, що проходитиме в рамках панорами педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014».         Під час підведення підсумків вчителі висловили свої думки, пропозиції, зауваження. Свої побажання колективу закладу висловила Костогриз А.М., завідуюча РМК. У рекомендаціях зазначили провести у червні шкільний практичний семінар для вчителів школи по впровадженню ІКТ.Переглядів: 507 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]