Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Понеділок, 19.03.2018, 10:01                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Квітень » 25 » Семінар заступників директорів з НВР
15:57
Семінар заступників директорів з НВР

24 квітня на базі школи проходив районний семінар заступників директорів з НВР по темі «Психологічна компетентність педагогічних працівників у сучасних умовах».

          Гостей школи привітала директор Москаленко Л.І., яка запропонувала до перегляду відеоролик про напрямки та особливості  роботи закладу.

Пащенко В.М, завідуюча ЦППСР,  попросила розповісти заступників про свої очікування від семінару, спираючись на асоціативні картки.

Науково-теоретичний блок передбачав розгляд питання «Психологічна компетентність як елемент професійної компетентності та педагогічної майстерності». Костогриз А.М., завідуюча РМК, познайомила присутніх із моделлю професійної компетентності педагогічного працівника. Пащенко В.М. конкретніше зупинилась на визначенні психологічної компетентності, її змісту та структури.

Практичний блок розпочався виступом заступника директора з НВР Деркач Л.В., яка розповіла про структуру методичної роботи в Решетилівській ЗОШ І ступеня та різні форми роботи.

Також практична частина була спрямована на розвиток в учасників семінару психологічної компетентності, шляхом формування вмінь і навичок щодо роботи у команді з проблеми розв’язання важливих питань оновлення організації  методичної роботи в районі та школах різного рівня. По закінченні роботи, команди поділилися своїми думками та внесли пропозиції.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. підвела підсумки роботи семінару, ще раз наголосила, що розвиток психологічної компетентності педагогів повинен стати одним із пріоритетних напрямків роботи у навчальному закладі, побажала заступникам успішного завершення навчального року.

Переглядів: 405 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]