Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 08:57                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2017 » Вересень » 17 » Розпочали працювати над шкільним проектом "Я і моя школа"
21:25
Розпочали працювати над шкільним проектом "Я і моя школа"

Вересень - це робота над першим шкільним проектом "Я і моя школа". Учні 1 класів та 2-х, які перший рік навчалися на базі ДНЗ "Ромашка" вивчають повну назву школи, вчителі пояснили, що означає І ступінь (початкова); учні запам"ятали її адресу.

У ході роботи над проектом для всіх учнів стало зрозумілим поняття, що таке «школа здоров´я», які заходи проводяться, щоб сформувати компетентність «бути здоровим». Учні самостійно проводять опитування на кожній паралелі, щоб дізнатись, яка кількість учнів навчається у закладі. А нас аж 412!

Важливо учням усвідомити, що поруч навчаються діти з особливими освітніми потребами, і як ми дуже толерантно маємо ставитися до них. 

Школярі та вихованці груп продовженного дня складали правила роботи та оформили їх у класах для організованої роботи на уроках та під час самопідготовки.

А ще обговорювали правила безпечної дороги від дому до школи. Робота над проектом триває. Сподіваємось вона є цікавою та допоможе учням усвідомити, що у школі навчатись цікаво та весело.

Переглядів: 224 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]