Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 22:48                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2012 » Грудень » 3 » Районна предметна методична комісія вчителів 4 класів
19:40
Районна предметна методична комісія вчителів 4 класів

На чергове засідання районної предметної комісії методичної комісії вчителі 4 класів зібралися у Решетилівської ЗОШ І ступеня. 28 листопада  2012 р. Тема зустрічі «Використання ІКТ –супроводу як засобу підвищення теоретичного змісту уроку».

Розпочалося засідання з ознайомлення з планом роботи РПМК. Далі вчителі відвідали урок читання у 4-А класі по темі: «Мудрим ніхто не вродився, а навчився» ,«Біда навчить» Леся Українка, який провела вчителька Ковалевська Н.Н. Ніна Никифорівна познайомила з системою роботи над індивідуальною методичною проблемою «Формування навичок читання». Вчитель показала, які прийоми та вправи використовує на практиці, під час проведення  відкритого уроку з читання. Урок був пов'язаний  із здоровязберігаючими технологіями, так як школа працює над цією проблемою. Після уроку був проведений тренінг «Самоосвіта – один із ефективних засобів підвищення професійної компетентності вчителя початкових класів», який провела завідуюча РМК Костогриз А.М. Тренінг пройшов у гарній, дружній, затишній атмосфері. Звернула увагу учителів н7а те,що навчання педагога не може мати зупинок, перерв, не може закінчуватись. К.Ушинський  зазначав, що «учитель живе до тих пір, доки вчаться, як тільки він перестає вчитися, у ньому вмирає учитель» . Акцентувала увагу вчителів на тому, що сьогодні педагоги повинні розуміти, що бути гарним професіоналом означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку.

Після тренінгу всі подивилися годину спілкування «У Книжковому царстві», яку провела Ярощук Н.Ю. Діти з захопленням і цікавістю  продовжували по  книжковому царстві, де пригадали вірші, казки, оповідання, прислів’я про книгу. Наталія Юріївна показала дітям чудову презентацію «Як зявилася книга»


Адже книга – віконце у світ , джерело знань. Вона потрібна всім і дорослим і дітям. Книги допомагають людині пізнати навколишній світ, дізнатися про давноминулі часи, уявити життя майбутніх поколінь. А ще часто трапляється так, що вчасно прочитаний твір підкаже вибір життєвого шляху, професії.Мандрівка була цікавою і захоплюючою. Вона залишила багато спогадів і добрих вражень.То ж, вчіться діти, людина, яка вміє і любить читати – щаслива людина. Навколо неї багато розумних і вірних друзів. Друзі – це книги.

Засідання районної предметної комісії вчителів 4 класів пройшло цікаво і захоплююче. У ході засідання вироблені методичні рекомендації

Переглядів: 488 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]