Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Субота, 24.08.2019, 21:14                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Квітень » 11 » Психолого-педагогічний консиліум з питань наступності між початковою та основною школою
18:46
Психолого-педагогічний консиліум з питань наступності між початковою та основною школою

            Перехід з початкової в середню ланку школи традиційно вважається однією з найбільш складних педагогічних проблем, а період адаптації в 5 класі - одним з найважчих періодів шкільного життя.

            Четвертокласники – це випускники початкової школи. Саме це багато в чому визначає ті акценти, які розставляють педагоги у взаємодії з дітьми такого віку. Перспектива переходу в середню школу змушує їх звертати увагу на сформованість в учнів початкових класів навчальних умінь і навичок. Вчителі гімназії мали змогу відвідати уроки в 4-х класах, поспілкуватися з класоводами та учнями, познайомитися з педагогічними технологіями, ефективними методами та прийомами, які застосовуються в початковій школі.

Підсумком такої співпраці стало проведення 10 квітня психолого-педагогічного консиліуму на базі закладу. Зустрічалися учителі школи й гімназії та обговорювали важливі питання наступності. Перед початком роботи можна було переглянути зошити учнів 4-х класів, їх творчі портфоліо та експериментально-дослідницькі роботи.

Директор школи Москаленко Л.І. привітала гостей та познайомила з системою роботи закладу, особливостями випускних класів. Заступник директора з НВР Деркач Л.В. зупинилася на необхідності системної співпраці обох закладів в рамках наступності для полегшення адаптаційного періоду учнів у 5 класі.

Характеристику класних колективів 4-х класів представляли  класоводи Дрозд Н.І. та Коровіна В.О., вчитель англійської мови Ткаченко С.В. Детальний психологічний моніторинг випускників початкової школи «Перехід 4-5» підготувала практичний психолог школи Дем’янець І.А. Важливим для вчителів гімназії був виступ вчителя-дефектолога Загоруйко Л.В., яка проаналізувала особливості навчання дітей з особливими потребами. Адже в освіті зараз посилена увага  до інклюзивної освіти, яка забезпечує дітям рівний доступ до освітніх послуг.

Вчителі гімназії  висловили свої пропозиції щодо подальшої співпраці з питань наступності початкової та основної школи, передали перелік творів, які вивчатимуться у 5 класі на уроках української та зарубіжної літератури, щоб діти мали можливість їх прочитати влітку. У квітні на базі гімназії плануються батьківські збори  майбутніх п’ятикласників.

 

Переглядів: 481 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]