Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 01:25                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2016 » Травень » 6 » Психолого-педагогічний консиліум «Готовність учнів 4-х класів до навчання в основній школі»
22:10
Психолого-педагогічний консиліум «Готовність учнів 4-х класів до навчання в основній школі»

5 травня учителі закладу та Решетилівської гімназії зустрілись для обговорення важливих питань наступності між основною та початковою школою. Заступник директора  з навчально-виховної роботи Деркач Л.В. у виступі зазначила особливості випуску-2016, оскільки це перші випускники закладу, які навчались за новим Державним стандартом та новими програмами. Цьогорічні четвертокласники вперше вивчали англійську мову з 1 класу, «Інформатику» - з 2 класу, курс «Я у світі» з 3 класу. Навчання здійснювалось за новими підручниками, проте саме у випускному класі учні їх отримали лише у ІІ семестрі. Далі обговорення було тематичним: «Компетентнісно зорієнтований підхід як засіб забезпечення наступності між початковою та основною школою». Лариса Василівна проаналізувала компетентнісну готовність цьогорічних випускників початкової школи. Шкільний психолог П΄ятецька А.О. представила результати спостережень, анкетування, соціометрії, а також результати дослідження пізнавальних інтересів  учнів 4 класів.

Класні керівники Вуйко А.С., Гречко С.І., Пробийголова Л.Ю. у презентаційних матеріалах представили свою систему роботи з учнями протягом 4 років, поділилися методами і прийомами, які ефективно працюють у кожному з класів, як налагоджена виховна робота та робота з батьками. Вчителі гімназії висловили вдячність за корисну інформацію, спілкування. Наступна зустріч буде проведена у гімназії після завершення адаптаційного періоду учнів 5-х класів у жовтні.

Переглядів: 233 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]