Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 01.04.2020, 22:03                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Лютий » 25 » «Поетична весна-2014»
19:33
«Поетична весна-2014»


У кожній дитині від природи закладений певний творчий потенціал. Виявити здібності, розвинути їх якомога повніше - таке завдання повинна ставити перед собою школа. Надзвичайно важливо навчити бачити прекрасне, тонко сприймати навколишній світ, правильно й образно висловлювати думки.

         24 лютого проходив шкільний етап районного конкурсу авторської поезії та прози. Цьогорічна тематика творчих робіт різнопланова, але об’єднана темою «Поглянь яка краса усюди, і цій красі радіють люди».

         12 учасників представляли на розсуд глядачів свої поетичні та прозові твори, демонструючи при цьому майстерність виконання, використання художніх засобів, культуру подачі матеріалу та сценічний вигляд.

         Карась В., Головко О., Танько Д. (2-Б), Дроняк В., Папіш М. (2-В), Литвиненко А.(3-В),  Потапова К., Барабаш А.(4-Б) з трепетом прочитали свої поетичні твори, у яких звучали теми природи, любові до рідних, до України.

         Сініцева О., Карабута Н. (4-В), Захарченко А. (3-Б), Роскопін А.(2-Б) познайомили з прозовими творами, серед яких були і казки, і екологічні етюди, і фантастичні розповіді.

         По закінченні свята учасники отримали у подарунок записники, щоб у зручний час можна було занотувати свої враження поетичними чи прозовими рядками.

Переглядів: 407 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]