Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 21.03.2018, 19:24                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2017 » Грудень » 13 » Педагогічний міст для обміну досвідом
23:04
Педагогічний міст для обміну досвідом

12 грудня наш заклад гостинно вітав учителів 4 класів з  Полтавського району. Колеги завітали, щоб познайомитися з досвідом  учителів, які уже четвертий місяць працюють у пілотному проекту, у Новій українській школі. Перша частина семінару проходила на базі дитячого ясла-садка "Ромашка", де навчаються учні 1-Б та 1-В класів.

Учителі Ковтун Г.М. та Золотарьова Л.І. провели інтегровані уроку з курсу "Я пізнаю світ"  з теми "Таємниці космосу" та показали застосування діяльнісних методик.

Друга частина - на базі нашого закладу. Директор школи Москаленко Л.І. провела екскурсію по школі, позповіла про успіхи колективу та проблеми закладу. Колегам-полтавчанам заступник директора Деркач Л.В. та учителі 1-х класі запропонували експрес-портрет навчального закладу та особливості організації освітнього процесу в пілотних класах  "Як складаються пазли".

Говорили про умови навчання, адаптацію, методичні матеріали, організацію навчання, інтеграцію та методичний супровід.

Наші учителі не чекають 2018 року, а вже знаходяться на хвилі Нової української школі, на хвилі змін. Тому у практичній частині представили результати своєї роботи. Дикопавленко Л.М, учителька 2-А класу розповіла, як педагогічне партнерство допомагає створити успішне освітнє середовище.

Григоренко Ю.Б., учителька 4-А класу представила виступ з теми "Участь у Міжнародних проектах для формування інформаційно-цифрової компетентності молодших школярів".

Гордівська Н.Б., учителька 3-В класу презентувала використання методики О.Дубогай "Навчання в русі" на уроках математики, української мови та літературного читання.

Коровіна В.О., учителька 4-В класу проводила майстер-клас "Наскрізні навички: критичне мислення, робота в групах, проектні технології, які потрібні для подальшого життя школярів".

У підсумковому колі вражень завідувачка  відділом дошкільної, початкової та спеціальної освіти, методист  з початкової освіти ПОІППО Крилевець М.П., завідувачка районного методичного кабінету відділу освіти РДА Костогриз А.М. побажали всім присутнім творчості, натхнення та бажання змінювати освіту разом.

Від наших полтавських колег ми почули багато слів вдячності за представлений досвід, який вони будуть використовувати і зараз, і коли розпочнуть працювати в Новій українській школі. Дякуємо всім учителям, працівникам школи за допомогу у підготовці  семінару.

Переглядів: 115 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]