Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 17:18                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2015 » Січень » 11 » Організація дистанційного навчання у закладі
13:16
Організація дистанційного навчання у закладі

 Дистанційне навчання може бути ефективним,  як і традиційна форма навчання, особливо зараз, коли так довго в цьому році тривають зимові канікули. Досить ефективним воно стає тоді, коли технології і метод навчання підібрані адекватно вимогам, завданням, можливостям і бажанням учня та вчителя. Дистанційне навчання дає можливість нашим школярам вчитися, коли їм зручно, в тому темпі і в такі терміни, які вони вибирають самі. Наша школа особлива, оскільки є початковою. Та не варто учителям  хвилюватися, що дітям складно буде тримати контакт з класоводами через гаджети.

Учні можуть надсилати відповіді на тести, вікторини, дивитись ролики та вчитися за допомогою  навчальних мульфільмів. А вчителі турбуються про урізноманітнення форм дистанційного навчання. Це і Інтернет в голосовому та текстовому режимах, і e-mail, і телефонний зв"язок, і такі собі, спілкування  через Skype, і, звичайно, ж можлива, традиційна розсилка (передача) через батьків, учнів аудіо, відео та електронних навчальних матеріалів.

Всі ці технології утворюють сполучну ланку між учнем та учителем, коли з тих чи інших причин навчання у класі стає неможливим. У відповідності до Положення про дистанційне навчання (наказ МОН №466 від 25.04.2013 р.)  звертається увага на дітей з особливими освітніми потребами, дітей, які часто хворіють і часто пропускають навчальні заняття. Та про учнів, які прагнуть багато знати, гарно навчаються, здібні та обдаровані, теж пам´ятаємо, коли пропонуються завдання для дистанційного навчання.  Запрошуємо учнів щодня заходити на сторінки учительських блогів, щоб отримати цікаві завдання для повторення та вивчення матеріалу. До батьків прохання допомагати своїм дітям та залишати відгуки на сторінках блогів класних керівників чи оправдовує себе така форма навчання як дистанційна. Бажаємо приємні дні зимового відпочинку активно поєднувати з цікавим навчанням.

Переглядів: 318 | Додав: Bunny | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]