Олімпійський урок - 23 Вересня 2014 - Решетилівська ЗОШ І ступеня

Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 08.12.2016, 12:43                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Вересень » 23 » Олімпійський урок
14:23
Олімпійський урок

17.09.2014 року в Решетилівській ЗОШ I був проведений Олімпійський урок.  

Програма свята:

*урочиста частина:

- віршоване привітання учнів школи.

- короткий екскурс від минулого до сьогодення про Олімпійський рух.

- пісенне привітання від вокального колективу .

- показ учасниками свята різних видів спорту( футбол, баскетбол,

легка атлетика, волейбол.

-урочисте підняття Олімпійського прапору та пронесення Олімпійського вогню.

- презентація спортивного танцю учасниками шкільного колективу.

*оголошення програми змагань:

2 класи:

- метання м’ячика в горизонтальну ціль;

- стрибок з місця;

- біг 30м.;

- малюнок на асфальті.

3 класи:

- біг 30 м;

- стрибки на скакалці;

- стрибки з місця;

- малюнок на асфальті.

4 класи :

- стрибки на скакалці;

- стрибки з місця;

- біг 30м.

- малюнок на асфальті.

*Підведення підсумків змагань та нагородження переможців.

17.09.2014 року в Решетилівській ЗОШ I був проведений Олімпійський урок.

Результати змагань:

Стрибок у довжину з місця:

I місце - Олійник Сергій (2-В);

І місце – Курінна Катерина (2-Г);

II місце - Олефір Іван ( 2-В );

ІІ місце - Лобач Валерія (2-Б);

III місце - Фесенко Владислав (2-А).

ІІ місце - Сурніна Аліна ( 2-В);

ІІІ місце – Коляка Анжеліка ( 2-Г).

I місце – Кузнєцов Міхаіл ( 3-А);

І місце – Симоненко Аліна (3-Б);

ІІ місце – Мазуренко Олександр (3-А);

ІІ місце – Чудінова Анастасія (3-В);

ІІ місце – Фесенко Назар (3-В);

ІІІ місце - Кухаренко Світлана(3-А).

ІІІ місце – Кулик Іван (3-А).

 

І місце – Яременко Едуард (4-Б);

І місце – Леснікова Валерія (4-Б);

ІІ місце – Божко Владислав(4-В);

ІІ місце – Скиба Россана (4-А);

ІІІ місце – Охрей Ярослав (4-Б).

ІІІ місце – Дяченко Вікторія(4-А).

 

Біг 30м.

I місце – Олефір Іван ( 2-В);

І місце – Антонюк Юлія (2-Б);

І місце – Яресько Богдан (2-А);

І місце – Григоренко Даша (2-В);

ІІ місце – Харченко Олег (2-Г);

І місце – Киричко Катя (2-Б);

ІІІ місце - Рященко Даниіл (2-Г);

ІІ місце - Сурніна Аліна (2-В);

ІІІ місце – Іванченко Ілля (2-Г).

ІІІ місце – Муліка Катерина (2-Г);

ІІІ місце - Василюк Руслана (2-Г).

 

I місце – Кузнєцов Міхаіл( 3-А);

І місце – Симоненко Аліна (3-Б);

І місце – Бордюг Данило (3-Б);

І І місце – Кошкалда Аміна (3-Б);

ІІ місце – Баклицький Олександр (3-А);

І ІІ місце – Чудінова Анастасія (3-В);

ІІ місце – Литвиненко Артем (3-В);

ІІІ місце - Близнюченко Діана (3-В).

ІІ місце – Фесенко Назар (3-В).

ІІІ місце – Орленко Дмитро (3-В)

ІІІ місце - Таборов Богдан (3-А)

 

I місце – Ніколаєв Артем ( 4-А);

І місце – Шкурупій Альбіна (4-В);

ІІ місце – Яременко Едуард (4-Б);

ІІ місце – Кіріченко Діана (4-Б);

ІІІ місце – Москівець Артур (4-В);

ІІІ місце – Самойленко Даша (4-А).

 

Метання м’ячика в горизонтальну ціль

І місце – Асаул Дмитро (2-А);

І місце – Копитова Валерія (2-А);

ІІ місце – Лазаренко Ілля (2-Г);

І місце – Киричко Катерина (2-Б);

ІІІ місце – Павленко Роман (2-Б);

ІІ місце – Попович Яна (2-Г);

ІІІ місце – Лазаренко Володимир (2-Г).

ІІІ місце – Каркач Валерія (2-В).

 

Стрибки через скакалку

І місце – Петровський Владислав (3-Б);

І місце – Чудінова Анастасія (3-В);

ІІ місце – Бордюг Даниіл (3-Б);

ІІ місце – Кухаренко Світлана (3-А);

ІІ місце – Папіш Максим (3-В);

ІІІ місце – Ханчалян Діана (3-В).

ІІІ місце – Аксюк Віталій (3-В).

 

І місце – Іванюк Станіслав (4-В);

І місце – Нетребко Аліна (4-Б);

ІІ місце – Божко Владислав (4-В);

ІІ місце – Яресько Дарина (4-А);

ІІІ місце – Яременко Едуард (4-Б);

ІІІ місце – Горгітай Діана (4-Б).

 

Переглядів: 240 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]