Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 01:50                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2017 » Серпень » 27 » На Всеукраїнському Форумі Перезавантаження "Вчительська Тухля-2017"
17:50
На Всеукраїнському Форумі Перезавантаження "Вчительська Тухля-2017"

У серпні наша вчителька Юлія Григоренко долучилася до спільноти творчих вчителів у Карпатах, а саме відвідала Всеукраїнський  Форум Перезавантаження "Вчительська Тухля - 2017", який  відбувся  за фінансування та підтримки новітньої освітньої соціальної платформи Лабораторія Освіти, яка сповідує інноваційні методики викладання та "передачі інформації", одним з яких є метод Open Spase. 

Команда EdLab приготувала багато цікавинок та сюрпризів для Вчительських Туфельок! На заході було лише натхнення, здоров'я, співтворчість та відкритий простір, адже там були лише ті, хто мав бути (правило Open Space). Збереження та примноження здоров'я одна з головних тем, що вивчає та пропагує Лабораторія Освіти, тому на заході Юлія Борисівна разом з колегами познайомилася  зі скандинавською ходою та пілатесом, відвідала найактуальніші майстер-класи, лекції та ворк-шопи. Один з напрямків роботи  був на тему гімнастики мозку (прикладна кінезіологія), що дає змогу при правильному застосуванні та підході покращити і своє життя, і успішність та самопочуття учнів! Заняття проводила  тренер Міжнародної сертифікації з гімнастики мозку – Юлія Матвієнко (м.Нетішин) 


Море позитивних вражень подарувало неформальне спілкування. Адже зібралися вчителі з усієї України - від заходу до сходу, від півдня - до півночі. Окрім тренінгів і диспутів - мандри Карпатами. У с.Тухля, де відбувався захід , знаходиться  пам’ятник І.Франку та криниця,  з якої він пив воду під час написання історичної  повісті «Захар Беркут». 
 Цікавими методиками, прийомами, вправами та враженнями від заходу Юлія Борисівна обов"язково поділиться з вчителями на методичних заходах.

Переглядів: 344 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]