Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 02:00                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2017 » Вересень » 1 » На хвилі Нової української школи, на хвилі творчості
13:42
На хвилі Нової української школи, на хвилі творчості

31 серпня серпнева педагогічна рада проходила у новому форматі EdCamp. Назва заходу "На хвилі Нової української школи, на хвилі творчості" для нас не простий слоган, а наша щоденна робота у новому 207-2018 навчальному році. Адже школа включена до пілотного проекту по впровадженню нового Державного стандарту та буде будувати Нову українську школу. Тому нам, вчителям, потрібно мати в арсеналі багато нових прогресивних методик, створювати комфортне освітнє середовище для учнів та брати за основу педагогіку партнерства.

Формат проведення (не)конференцій дуже демократичний та прогресивний. На початку переглянули мультфільм "Куди літають білі ворони", звернення до учителів творчої команди руху EdCamp. Не готували на педраду нудних доповідей та гучних промов. Важливі питання транформації педагогічної свідомості обговорили під час проведення панельної дискусії. Приємно, що участь в обговоренні взяли багато учителів, які говорили ,безпосередньо, про зміни, які відбулися з ними, як вони відчувають свою відповідальність за якість навчання учнів, як змінилося їхнє бачення саморозвитку та самовдосконалення професійних якостей. 

Практична частина була цікавою та насиченою. Учителі-експерти Григоренко Ю.Б., Ковтун Г.М., Золотарьова Л.І., Деркач Л.В. підготували надзвичайно цікаві та корисні для роботи сесії "Хочу і треба - між двох вогнів, або як мотивувати до навчання", "Ранкова зустріч - легкий початок шкільного дня", "Що вже сьогодні можна зробити в початковій школі". Благодійна акція "Учительство-дітям" була проведена з метою допомогти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у нашій школі. На етапі рефлексії учителі ділилися враженнями про методичні новинки, цікаві вправи, дружнє спілкування. На згадку залишилося багато  світлин, які були зроблені у фотозонах.

 

Переглядів: 522 | Додав: Bunny | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]