Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 01.04.2020, 22:18                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Жовтень » 17 » Консиліум у гімназії
09:35
Консиліум у гімназії

     14 жовтня заступник директора з НВР Деркач Л.В, учителі Дрозд Н.І., Маєвська М.І., Коровіна В.О., Ткаченко С.В. були запрошені на психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-х класів в умовах нового навчального закладу». Попередньо була налагоджена співпраця учителів початкової школи з учителями гімназії по відвідуванню уроків у 5-х класах, метою якої було спостереження за роботою учнів на уроках, їх психологічною адаптацією до нового навчального закладу.

    Програма консиліуму передбачала обговорення особливостей навчання п’ятикласників за новими навчальними програмами, підручниками (Чуприна Л.А., заступник директора гімназії). Практичний психолог Полонська Ю.Ю. ознайомила учасників консиліуму з результатами діагностування, анкетування учнів 5-х класів, зауваживши при цьому, що цьогорічні учні досить швидко та безболісно адаптувались до нових умов навчального закладу.

     Виступи класних керівників 5-х класів дозволили почути як позитивні сторони школярів, так і проблемні, серед яких виділяють неорганізованість, нерозвинуте зв’язне мовлення, невиконання домашніх завдань.

     В обговоренні взяли участь учителі нашої школи Маєвська М.І., Деркач Л.В., які подякували колективу гімназії за можливість побачити своїх випускників у навчальній діяльності в стінах гімназії, почути проблеми, знайти їх вирішення та мати, і надалі, великі плани по продовженню важливої роботи по наступності між початковою та основною школою.

Переглядів: 423 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]