Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Понеділок, 22.10.2018, 02:34                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2015 » Березень » 13 » ІІ шкільний педагогічний вернісаж «Учитель і сучасні технології»
10:26
ІІ шкільний педагогічний вернісаж «Учитель і сучасні технології»

   12 березня педагогічні працівники закладу вже вдруге зібралися на методичний захід, який дозволяє їм представити перспективний педагогічний досвід, популяризувати результати своєї творчої діяльності та підвести підсумки професійного зростання в міжатестаційний період. Програма «вернісажу» передбачала три блоки: «вернісаж творчих портретів», під час якого вчителі Ковтун Г.М., Золотарьова Л.М., Дикопавленко Л.М., Григоренко Ю.Б. та шкільний бібліотекар Рибас О.В. представляли свої «творчі портрети». Кожен виділяв технологію, яка дозволяє  їх вихованцям досягати результатів. Серед них «технологія критичного мислення», ігрові технології, технології оптимального читання, інформаційно-комунікаційні технології.

ІІ блок – «Вернісаж поглядів на проблему» дозволив розставити акценти у сьогоднішніх викликах часу. Коровіна В.О, учитель 1-В класу поділилась досвідом, як ведення блогу дозволяє по-новому організувати співпрацю з батьками. Панасенко М.І., класовод 4-Б класу, розповіла вчителям, як прийом театралізації дозволяє творчо розвивати учнів та налагоджує освітнє партнерство, оскільки школа є громадсько-активною. Гордівська Н.Б., учитель 4-В класу,  виступ супроводжувала відеороликами про використання у класі технології «Навчання у русі» й колеги мали змогу побачити, на яких етапах на різних уроках її можна застосувати. Григоренко Ю.Б., класовод 1-А класу, детально познайомила з проектом «E-Twining Plas», у якому разом з учнями бере активну участь.

ІІІ блок – «Вернісаж ідей». Керівники шкільних предметних методичних комісій Золотарьова Л.І, Дикопавленко Л.М., Задорожна Н.Г. представили як колективні, так і авторські методичні посібники, які є результатом роботи вчителів по проблемі школи «Здоров'я через освіту в системі психолого-педагогічного супроводу».

Технологія «Шість капелюхів мислення», яку продемонструвала заступник директора з НВР Деркач Л.В., дозволила попрацювати в групі та підвести підумок проведеного заходу.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. та директор закладу Москаленко Л.І. подякували учителям за змістовну роботу та відзначили високий рівень підготовки та професійної майстерності.

Переглядів: 213 | Додав: Bunny | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]