Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 01:45                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2014 » Березень » 4 » Готуємось до шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник»
19:55
Готуємось до шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник»

                  Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Тому завдання  школи — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано. Виявлення обдарованих дітей у нашому закладі починається вже з 1 класу на основі спостереження, вивчення психологічних особливостей, мовлення, пам'яті, логічного мислення та пізнавальних інтересів.

                Учні школи пробують свої сили у різноманітних олімпіадах, конкурсах. Серед них – Всеукраїнський конкурс  експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник». Учні 3-4 класів зі своїми керівниками Медяник Н.М., Панасенко М.І., Гордівською Н.Б., Дрозд Н.І.,                    Маєвською М.І., Коровіною В.О. , готуються до участі у І(шкільному) етапі. У відповідності до Плану роботи закладу з обдарованими учнями, у листопаді було проведено організаційне заняття для учнів, які бажають взяти участь у конкурсі. На засіданнях науково-методичної ради школи розглядаються питання роботи з обдарованими учнями, вчителі при зустрічах обмінюються досвідом роботи з талановитими школярами.

                3 березня вчителі-керівники «наукових робіт» зібралися на чергову інструктивну нараду. Заступник директора з НВР Деркач Л.В. нагадала, що оформлення матеріалів, підготовка учнів до захисту, попереднє заочне оцінювання робіт повинно здійснюватись у відповідності до  Положення про конкурс «Юний дослідник».

                Роботи учасників шкільного етапу потрібно здати до 14 березня, а захист проходитиме 20 березня в актовому залі школи.

Переглядів: 331 | Додав: Bunny | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]