Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Неділя, 21.10.2018, 13:33                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Головна » 2017 » Листопад » 26 » Дорогами історії, дорогами добра
19:25
Дорогами історії, дорогами добра

Учні 1-4 класів на факультативних заняттях "Християнська етика в українській культурі" (учителі Гречко С.І. та Пробийголова Л.Ю.) обговорюють життєві ситуації, які допомагають пізнавати важливі поняття: Істину, Добро, Красу, Благочестя, Любов, Гідність, Обов"язок, Честь та Свободу, формувати високоморальні якості, патріотичної та громадянської свідомості, важливих ціннісних орієнтирів. Діти поєднують вивчення важливих понять з декоративно-прикладними мистецтвом: роблять витинанки, аплікації, ліплять та малюють.

Курс "Основи християнської етики в українській культурі" є дисципліною християнсько-світоглядного, культурного та освітньо-виховного спрямування, який вибудовується як фундамент буттєвих цінностей сучасної людини. Він не є вченням віри, не включає релігійні обряди, не ставить за мету залучення до певної конфесії. Викладання предмету передбачає виховання в учнів поваги до свободи совісті, релігійних та світоглядних переконань учнів. 

Дуже часто співпрацюємо з районною дитячою бібліотекою. Нещодавно працівники бібліотеки підготували цікавий пізнавальний захід, який присвячений до 1030-річчя Хрещення Русі-України Володимиром Великим.

Переглядів: 79 | Додав: Bunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]