Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 01.04.2020, 21:56                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Жив на арені рудий клоун…

28 січня у 4-В класі учителем  Деркач Л.В. проведений відкритий урок з образотворчого мистецтва на тему «Особливості портрета клоуна. Створення композиції «Веселий клоун». На уроці вмотивовані завдання для учнів: розширити знання про циркове мистецтво, про професії артистів цирку; розкрити роль художника у створенні художнього образу клоуна (грим і костюм); навчитися створювати портрет клоуна, враховуючи деталі та колір.

Урок проходив за планом: 1. Ліричний заспів; 2.  Циркові враження; 3. З історії цирку; 4. Клоун на сцені; 5.На гостини до картини; 6. Тематичний словничок; 7.   Пишемо портрет клоуна;    8. «Парад Алле».

Ліричний заспів уроку створили для учнів чудові звуки класичного «Маршу» Д.Кабалевського із кінофільму «Цирк», поетичні рядки про красу мистецтва (Карабута Н.). Під дитячу пісеньку про цирк розпочалася «Вистава про клоуна». Учні поділилися враженнями від перебування в цирку, відгадували загадки про циркові професії. Про історію розвитку циркового мистецтва школярі дізнались із повідомлень однокласників (Бреус В., Мордика Я., Крапчатової В.)  та переглянувши презентацію. Коли діти проводили фізкультхвилинку, у клас завітала справжня клоунеса (Сініцева О.) та запропонувала намалювати портрет веселого клоуна. Практичну роботу учні почали, коли опрацювали тематичний словничок та з’ясували деталі, що допомагають створювати художникам образ клоуна. Вчитель Деркач Л.В. показала послідовність виконання практичного завдання. Під музичний супровід  юні художники з великим захопленням «писали» портрет. «Парад Алле» запросив дітей продемонструвати свої творчі роботи та поділитися враженнями від роботи та уроку образотворчого мистецтва.