Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 08:36                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Поспіши, дитино мила,
Глянь на світ - навкруг:
Все зима снігом покрила –
І поля, і луг.
Ні зігрітись у промінні,
Ні знайти зерна.
Ось лежить там на камінні
Пташка нежива.
А тут друга прилетіла,
Жалібно квилить:
- Поможи, дитино мила,
Зиму пережить.
Обережно, о дитятко,
Стіл щодня змети –
І ці крихти в годівничку
Пташці принеси.
 
У січні місяці у нашій школі стартувала акція «Годівничка» . Її метою є : -довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів -ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості; --розвиток гуманного ставлення до птахів ,мотивація їх охорони ; -виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці . Учнями школи та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території школи . Був проведений конкурс малюнків та аплікацій присвячений темі зимуючих птахів . Також діти складали невеликі оповідання про птахів узимку .

Птахи – брати наші менші . Вони приносять багато користі і радують нас гарним співом .Але з настанням зими , птахам , що залишаються зимувати у нас , буває дуже важко знайти їжу під глибоким снігом . Тому ми повинні допомогти їм у скрутні часи .

Соколова Альбіна , учениця 2- В класуПрийшла зима . На вулиці стало холодно , все засипало снігом. Пташкам важко стало знаходити собі їжу . Горобці та синички прилітають ближче до людських осель . Дятли шукають їжу в корі дерев . Вдома в садку ми повісили годівничку . Кожного ранку я приношу до годівнички зерно та насіння . Пташки із задоволення прилітають до годівнички ,їдять і дякують нам за турботу .

Харченко Денис , учень 2- В класу .Взимку на вулиці дуже холодно . Пташкам дуже важко зимувати . Їм допомагають люди .Вони майструють годівнички та розвішують їх на деревах. У годівнички вони кладуть шматочки хліба . насипають насіння .Люті морози стають не такими страшними . Шебітченко Діма , учень 2-В класу .

Прийшла холодна зима . Багато птахів відлетіли до теплих країв . Але є й такі , які не бояться морозів та хуртовин : снігурі , горобчики , синички , ворони , голуби .Цим пташкам важко знаходити їжу під покровом снігу . Я з друзями розвішую годівнички і слідкую , щоб там завжди був корм для пташок . Прийде весна , прилетять з теплих країв їхні друзі і вони разом порадують нас своїм чарівним співом .

Сініцева Лєна учениця 2- В класу .Птахи – невід’ємна частина природи . Вони – окраса парків і садів . Птахи є також справжніми помічниками природи . Але у зимовий час їм часто буває важко добувати собі їжу . Щоб допомогти птахам , ми повинні вивішувати годівнички і постійно підгодовувати наших пернатих друзів . Ткаченко Євгеній , учень 2 – В класу .

Синичка пташка хоч і невеличка , Зате найкраща серед зимуючих птахів . За яскравим оперенням її впізнати можна , Та мелодійним співом серед лісів , садів . Синички шкідників знешкоджують з дерев , Приносячи так користь деревам і людині . А взимку ми допомагаємо їм , Так наша дружба живе й понині .
Карабута Надія , учениця 2- В класу .


Годівнички
Коли настають морози і заметілі, на допомогу лісовим мешканцям приходять люди. Лісники заготовляють сіно, віники з листя, різні коренеплоди і зерно.
А нам з вами потрібно подбати про пташок, які мешкають у наших садах та парках.
Тому їм потрібно виготовити годівнички, вони бувають різних розмірів і форм. Наприклад – такі як на подвірї нашої школи. В годівнички можна насипати різну їжу, це може бути насіння кавунів, динь, огірків, гарбузів, соняшників, а також пшоно, зерно жита, пшениці і хлібні крихти.
І потім можна милуватися, як до них прилітають пташки. Не забудемо про синичок і дятлів. Їм дуже смакує свіже несолоне сало чи несолоний жир. Ці «гостинці» можна повісити на мотузочку.
Так і взимку наші пернаті друзі посмакують нашими «різноманітними та смачними гостинцями».

2-Б клас Потапова Катерина