Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Понеділок, 23.07.2018, 04:57                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»          Вокальний гурток „Струмочок”, (керівник -  вчитель музики Щитова О.С.) 

   Музичне виховання відіграє важливу роль у духовному становленні особистості дитини. Виховання музикою має найточніший, найдоцільніший вплив на розвиток духовного світу кожного школяра, пов’язується  із його загальним розвитком, здійснюється у контексті становлення цілісної особистості.

    Керівник гуртка  розвиває чутливість учнів до музики, веде їх у світ добра й краси, допомагає відкрити в музиці животворне джерело людських почуттів і переживань, виховує здатність до активної різнобічної діяльності,

формує ціннісно-орієнтаційне ставлення до музичного мистецтва, сприяє розвитку художньо-творчих здібностей дітей. Успішне вирішення цих завдань сприяє досягненню мети музичного виховання: формування у школярів музичної культури як важливої й невід’ємної частини їхньої духовної культури.

    Музична культура людини є органічною частиною культури народу, до якого вона належить або серед якого живе. Тому в програмі особлива увага приділяється народній музиці, музичному фольклору і сучасній пісні.