Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 24.09.2020, 08:53                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»Українські вечорниці

         Є в українського народу чудові традиції  - вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще в наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є в народі: його пісню, мову, історію.

         Час вечорниць – це довгу вечори глибокої осені й зими. Збиралися у когось в хаті. Кожен брав із собою роботу. На вечорницях пряли, вишивали, мотали пряжу, чесали вовну, перебивали горох і квасолю, плели кошики й майстрували інші предмети хатнього вжитку. На вечорницях співали й танцювали. А скільки тут можна було почути про чаклунів, відьом і русалок.

         Чудове родинне свято підготували учні 3-Б класу(класний керівник Маєвська М.І.). Воно проходило в день Святого Миколая. Всі учасники в українських костюмах. Катя Назаренко на вишитому рушнику піднесла святковий коровай голові батьківського комітету. Свою артистичність продемонстрували  Красуцький Андрій (дід Степан), Потапова Катерина (баба Параска). У виконанні дівчаток прозвучали  українські народні пісні, частушки. А який запальний гопак уткнули хлопці! Як гучно у їхньому  виконанні прозвучала пісня «Я маленький козак» та «Маруся»

         На святі загадували загадки, читали скоромовки, обмінювалися прозивалками, інсценізували сценки.

         На завершення ведуча побажала, щоб з нами завжди  була народна пісня: «Щоб зберегла вона тепло сердець, робила нас душевнішими, щирішими у своїх почуттях, підносила нашу національну і людську гідність».

         Останньою нотою свята була пісня «Од Полтави до Лубен»

Відкрита виховна година

« Сімейне КВК»

22 листопада у 4 – В класі ( класний керівник Ковтун Г.М. ) відбулася відкрита виховна година « Сімейний КВК». Зустрічалися дві команди: команда хлопчиків « Хоробрі зайці» і команда дівчаток « Веселунї». 

 

Кожну команду підтримували і допомагали у конкурсах їхні батьки. На свято завітали в гості «Потап і Настя Каменских», які представили свої команди. Були пісні, вірші,змагання, різні конкурси : « Принцеса на горошині», « Скласти прислів’я», « Перенести м’ячик», « Зібрати пазли», « Зав’язати хустинку» та ін. Всі були енергійні, веселі, життєрадісні, дружні. В кінці свята вся класна родина – батьки і діти стали в коло, взялися за руки і заспівали пісню « Ми щаслива сімя».Потім діти були нагороджені солодкими призами. Всі отримали заряд бодрості, енергії, відпочили, поспілкувались. Кожен пішов додому з теплом і світлом на душі, адже це так добре, коли все гаразд у сімї і в класі. Ми всі одна велика і дружня РОДИНА.


Відгук про проведене родинне свято «Ми другокласники»

В останній осінній день ЗО листопада було проведене родинне свято «Ми другокласники» для 2-В класу, в музичному залі Решетилівської ЗОШ І ступеня під керівництвом їхнього класного керівника Гордівської Наталії Борисівни.


У святі були задіяні учні всього класу. Школярі відповідально поставилися до підготування родинного свята, адже на них прийшли подивитися й підтримати - батьки, братики, сестрички, бабусі, близькі знайомі.

На святі були представлені вірші з характеристикою класу в загальному й учнів зокрема: «Ми допитливі: все хочемо знати,

Бо треба світ нам пізнавати.

Любимо природу, мріємо про щастя,

Думаємо, що все нам усім удасться».

Другокласники запропонували кілька пісень: «Дарунки осені», «Яблунька», «Кап-кап», «Чарівниця осінь», «Виглядаємо сонечко», «Дитинство веселкове», а також представили декілька танців: «Віночок», «Осіння фантазія», «Полька».

Іще прослухали присутні в залі цікаві й дотепні смішинки, анекдоти про учнів, про шкільне життя: «Хитрий Гриць», «Мученик науки», «Маленький дачник», «Буйні предки», «Помічник», «Зразковий предок».


Учні були підготовлені: абсолютно всі гарно й виразно розказували вірші, анекдоти, весело співали й старанно танцювали.

Школярі 2-В класу розумні, талановиті, відповідальні, виховані діти. Звичайно, в їхньому гарному виступі велику роль відіграли настанови й поради, мудрої і розумної, Наталії Борисівни. Їй також допомагали молоді й енергійні вчитель музики та вчитель хореографії.

Зрозуміло з виступу, що в класі є багато талановитих дітей з малювання, спорту, танців, музики...

Свято було цікаве, захоплююче. Батьки з задоволенням спостерігали за виступами дітей. Другокласники впевнено й завзято трималися на сцені. Гарний настрій панував у залі. Приємно було слухати виступи учнів 2-В класу в затишній шкільній атмосфері. Такі родинні свята дають можливість об'єднати в одну велику шкільну родину дітей, батьків, педагогів.