Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 17:53                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність» 

"Дитинство опалене війною" 4-Г клас

Урочисто і цікаво пройшла виховна година в Решетилівській ЗОШ І ступеня на тему: «Дитинство опалене війною». Його підготували класний керівник Пробийголова Людмила Юріївна та музичний керівник Щитова Оксана Сергіївна. На свято був запрошений ветеран праці, автор трьох книжок «Дітям про дітей війни» Нечитайло Микола Якович, який доступно і цікаво розповів учням 4 – их класів про своє дитинство в часи війни та післявоєнні роки. Година спілкування минула на одному подиху. Діти довго задавали питання ветеранові, хотіли дізнатися все з перших вуст, як жилося їхнім одноліткам в часи війни, фотографувалися на пам’ять, дарували квіти. Найурочистіша мить настала, коли Микола Якович подарував свої книжки шкільній бібліотеці, щоб учні мали змогу самостійно прочитати їх, та висловив побажання дітям, щоб вони любили Україну, слухалися батьків, а також цінували дідусів та бабусь. Директор школи Любов Іванівна Москаленко, вручила подарунок гостеві, виготовлений учнями школи, та висловила сподівання на подальші цікаві зустрічі."Свято осені" 3-В клас

Цікаво і захоплююче пройшла виховна година на тему: «Свято осені» в учнів 3-В класу (класний керівник Ковтун Г.М.) 14 листопада, тому що все відбувалося  в ЦКД «Оберіг».

Спочатку в читальному залі дітям розповіли про осінь, про кожен місяць. Потім діти поділилися віршами про осінь, які вони знають. Були веселі конкурси: «Вгадати варення», «Хто більше знає українських пісень», «Скласти прислів’я про осінь із розсипаних слів». Переможці отримали медалі. Далі свято відбувалося в інтернет – центрі, де кожен прослухав осінні мелодії і дібрав до них малюнки в комп’ютері. На прощання діти вибрали собі книжку для читання і кожному учню Осінь подарувала гостинець – смачне яблуко.

 Усі учні отримали велике задоволення від свята.


"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

   Напередодні Дня захисника України 2 грудня у 3-В класі відбулася відкрита виховна година, родинне свято «Тато, мама і я – спортивна сімя», організоване класним керівником Ковтун Г.М.

   Три родини виявили бажання стати учасниками веселих змагань, де потрібно було проявити не лише фізичну підготовку, але й спритність і кмітливість. І хоча на перший погляд етапи змагань здавалися досить елементарними, проте насправді, аби їх пройти, батькам довелося добряче попотіти  й самим на годину стати дітьми. Були різноманітні конкурси: «Гол», «Не спізнись», «Сила духу», «Скоро свято», «Ні проїхати, ні пройти», «Відпочинь», «Вареники», «Конкурс капітанів».

   За результатами оцінювання, перше місце у змаганнях посіла сімя Олефір. Усі учасники були нагороджені  дипломами та медалями.

   Підсумовуючи свято, класний керівник Ковтун Г.М. зазначила, що немає нічого красивішого, чистішого і міцнішого, як справжня сім’я, члени якої люблять один одного і поважають. Тому цей захід – не лише вияв фізичної підготовки й загартованості, а насамперед – вияв уваги й турботи, як і повинно бути по-справжньому у міцної родини. Тому переможених тут не було.


  

"До родини на гостину"

Цікаво, як проводили своє дозвілля діти, коли ще не було телевізора, комп’ютера, мобільного телефону?

   «До родини на гостину» - так називався виступ першого грудня учнів 4-В класу перед своїми ровесниками на відкритій класній годині.

   Школярі показали, як і чим розважалися онуки, коли приходили вгості до бабусі і дідуся. А онуків у давніх українських родинах було багато. Бо в сім’ях було по 5-8-14 дітей.

   То ж вони співали народні пісні, танцювали, загадували загадки, розповідали приказки, продовжували прислів’я, пізнавали казки, жартували, дражнились і мирились.

   Діти! Давайте і ми наслідувати традиції нашого народу!