Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 17:50                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»


Саме разом в дівчинкою-весною учні 3-А класу на уроці української мови закріпили та узагальнили свої знання про прикметник. Учитель Медяник Наталія Миколаївна вмотивувала навчальну діяльність так, що учні самі визначили завдання на урок. Вибрала для проведення нестандартну форму, яка активізувала школярів до роботи на уроці. Яскравий, доречний демонстраційний матеріал, цікаві вправи, завдання на визначення прикметників, уміння їх вживати в усному та писемному мовленні, заохочували учнів до роботи у парах, групах. Творчі завдання на підбір прикметників, їх утворення розвивали політ фантазії, словниковий запас. За урок з вуст учительки та школярів прозвучало кілька десятків прикметників. Це свідчило про те, що учні засвоїли програмовий матеріал на досить високому рівні.


Урок мав велике виховне значення – сприяв підвищенню інтересу до вивчення української мови. Матеріалом для вибіркового диктанту були вірші Т.Г. Шевченка. Діти нагадали, що саме у ці весняні дні відзначається 200-річчя від дня народження поета. Загадки, кросворди, вірші, скоромовки, які використала Наталя Миколаївна на уроці, були об’єднані темою природи та спонукали дітей бачити її красу та охороняти.

Виконавши всі завдання Весни, діти розігнали хмаринки та побачили квітучу галявину. Діти переживали радість успіху за виконану роботу, за розуміння матеріалу, а ще від того, що у кожного у долоньці засяяло маленьке весняне сонечко, яке отримали від учителя. Учителям, присутнім на уроці, третьокласники подарували нарциси, зроблені своїми руками.