Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 09:10                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
«Чи любите ви казки?

Більшість із вас дасть стверджувальну відповідь.

Казки приходять у наше життя ще в ранньому дитинстві і залишаються з нами назавжди. Спочатку ми чули казку з уст мами, тата чи бабусі, її розповідала вихователька в дитячому садку або старша сестричка, читала вчителька в школі. Зараз, коли ви навчилися читати ви і самі можете познайомитися з казкою, поринути в чудовий світ мрій і фантазій».


Ці слова прозвучали на уроці читання у 2 – А класі.  Тема уроку «Узагальнення знань дітей про народні казки».  До уроку – проекту готувалися усі учні. Діти  об’єдналися у творчі  групи і працювали за різними напрямками.

 «Читайлики» - читали різноманітні казки,підбирали збірки народних казок, щоб познайомити з ними однокласників, порадити яку книгу прочитати.  «Літератори» - досліджували які зачини і кінцівки бувають у казках. «Творці» -  зробили перші спроби у написанні казок,  створили книжечки, проілюстрували їх малюнками. «Художники» - намалювали ілюстрації до улюблених казок.  «Журналісти» - зібрали загадки про казкових героїв. А ще взяли інтерв’ю у казкових героїв.


Урок пройшов цікаво і плідно кожна група звітувала про виконану роботу, кожен учень був зацікавлений і задіяний. Адже крім звітів за виконану роботу учні слухали приказку дідуся Панаса, виконували цікаві завдання, розгадували ребус, співали, танцювали. А на кінець уроку отримали по в’язці бубликів, пригадавши відому кінцівку: «Кому казка, а вам бубликів в’язка».


«Зустріч з казкою – це свято,

Не було б її у нас,

Ми б не знали так багато

Про новий і давній час»