Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Субота, 11.07.2020, 05:00                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»Тиждень психології

в Решетилівській ЗОШ І ступеня 

  У нашій школі вже традиційно, кожного року  проводиться тиждень психології.

 Мета проведення тижня – розширення знань учнів про науку психологію, особливості роботи шкільного психолога; активізація пізнавальної активності учнів, налагодження сприятливого мікроклімату в учнівських колективах; розвиток навичок колективної роботи, вміння висловлювати власну думку, розкриття творчого потенціалу школярів; допомогти дітям краще пізнати один одного. 

План тижня включав різноманітні ігри, конкурси, заняття з учнями: 

Понеділок   - «ВІДКРИТТЯ ТИЖНЯ»

·        «Світ психології», проведення загальношкільної лінійки. Відкриття тижня.

·        Гра «Слідопит» (для учнів 2-4-х класів).

Вівторок  - «ДЕНЬ КМІТЛИВОСТІ ТА СПРИТНОСТІ»

·        Розвивальне заняття  « Світ уваги» (учні 2-х класів).

·        Конкурсна програма «А вам слабо?» (учні 3-4 класів).

Середа – «ДЕНЬ СПІЛКУВАННЯ»

·        Рухливі ігри на перервах. (2 класи)

·        Гра « Венигрет». (3-4 класи)

Четвер «ДЕНЬ ЗІЗНАННЯ І ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ»

·        «Скринька довіри» (листування між учнями школи, між учнями та психологом).

·        Конкурс літературних творів «Мій гарний вчинок» (4-ті класи).

П’ятниця «ДЕНЬ ПІДСУМКІВ»

·        Підведення підсумків, нагородження переможців. 

Учні 2-4 класів змагалися за перемогу в грі «Слідопит». Школярі з неймовірним азартом відшукували відповіді на запитяння: дізнавалися скільки класів у школі, рахували парти й східці, дізнавалися кількість працівників їдальні, рахували кількість учнів у школі та ін.

  Переможцями стали : серед 4-х класів- учні 4 - Г класу, серед 3-х класів – 3-Б клас, серед 2-х – 2-В клас.

   На занятті «Світ уваги» другокласники мали можливість дізнатися для чого людині потрібна увага, перевірити на скільки вони уважні та потренувати свою увагу в ігровій формі.

 

  Учні 3-4 класів взяли активну участь в конкурсній програмі «А вам слабо?», під час проведення якої кожен клас отримав аркуш з логічними задачами, які необхідно було якомога швидше розв’язати. Кожен клас, вболіваючи за свою команду, намагалися якомога швидше виконати завдання. Переможцями стали: 3 класи- 3-Б клас, 4 класи – 4-Б клас.

 

  Дуже весело й цікаво провели час на перервах граючи в рухливі ігри учні 2-х класів.

 

Під час гри «Венигрет» учні 3-4 класів мали якомога швидше із розкиданих літер знайти потрібні та скласти девіз свого класу.

 

Для вчителів школи психолог підготувала та провела міні-тренінг «Конструктивні форми міжособистісної взаємодії», метою якого було ознайомити педагогічний колектив  з компонентами успішної  міжособистісної взаємодії, сприяти згуртуванню колективу, визначення кроків для налагодження конструктивної міжособистісної взаємодії колективу.

 

 

 

Під час роботи «Скриньки довіри» учні школи зверталися до психолога з різноманітніми запитаннями, проханням підказати, як вчинити в тій чи іншій ситуації, писали листи одне одному. Набільш частими були такі запитання: «Як помиритися з товаришем?», «Як зробити так, щоб  не ображали?», «Як заслужити повагу до себе?», «Що робити для того, щоб стати хорошим товаришем?», та ін. Особливо активними під час листування були учні 4 –В класу.  Кожен учень отримав письмову відповідь на своє запитання.

 

Учні 4-х класів, по бажанню, взяли участь у конкурсі літературних творів на тему «Мій гарний вчинок».

 

 Переможці, активні учасники та учні, які допомагали психологу під час проведення тижня психології були нагороджені грамотами та подяками.