Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Неділя, 27.09.2020, 00:21                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»Тиждень психології в Решетилівській ЗОШ І ступеня
У нашій школі вже стало традицією проводити різні предметні тижні. Так з 24 по 28 квітня 2012 року в школі пройшов тиждень психології. Мета проведення тижня – розширення знань учнів про науку психологію, особливості роботи шкільного психолога; активізація пізнавальної активності учнів, пропаганда навичок конструктивного спілкування; розвиток творчості учнів, вміння висловлювати власну думку, розкриття творчого потенціалу школярів; допомогти дітям краще пізнати один одного.

План тижня включав різноманітні акції, ігри, конкурси, заняття з учнями:
Вівторок -
Відкриття тижня · «Світ психології», проведення загальношкільної лінійки. Відкриття тижня. · Гра «Слідопит» (для учнів 4-х класів). · «Світ емоцій» (розвивальне заняття для учнів 2-х класів).
Середа - День спілкування · Акція « Яка чудова гра!» (учні 3-х класів). · Розвивальне заняття «Знайомтесь – це я!» (учні 2-х класів). Четвер
– «Рух –це життя» · Рухливі ігри на перервах. · Конкурс малюнків « За здоровий спосіб життя».
П`ятниця
– День зізнання і взаєморозуміння · «Пошта довіри» (листування між учнями школи та психологом). · Конкурс літературних творів «Мій гарний вчинок» (4-ті класи). 
Субота
– День казки · «Калейдоскоп казок» (інсценізація казки «Казка в казці» за участю учнів 3-4 класів). · Підведення підсумків.

Учні 4-х класів змагалися за перемогу в грі «Слідопит». Школярі з неймовірним азартом досліджували школу: дізнавалися скільки ялинок росте біля школи, рахували східці, дізнавалися кількість працівників їдальні, рахували кількість учнів у школі та ін.

Переможцями стали учні 4 - В та 4 - Б класів, які розділили перше місце; ІІ місце – 4 – А клас; ІІІ місце – 4 – Г клас.
На занятті «Світ емоцій» другокласники познайомилися з основними емоціями та способами їх вираження під час спілкування з іншими людьми.

Учні 3-х класів взяли активну участь в акції «Яка чудова гра!». Під час проведення акції школярі дарували одне одному посмішки. У формі гри дізналися чим корисний для людини сміх, про те, коли і як треба сміятися, і коли сміятися зовсім недоречно й некрасиво. У класах панувала доброзичлива та дружня атмосфера.
Вчилися висловлювати свою думку, розповідати про себе учні 2-х класів на занятті «Знайомтесь –це я!». Дуже весело й цікаво провели час на перервах граючи в рухливі ігри.

Під час конкурсу малюнків «За здоровий спосіб життя » було зібрано багато гарних малюнків та обрані найкращі.

Під час роботи «Пошти довіри» учні школи зверталися до психолога з різноманітніми запитаннями, побажаннями, проханням підказати, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Набільш частими були такі запитання: «Як помиритися з товаришем?», «Що робити, коли немає настрою?», «Як стати успішним?», «Як перстати боятися ….?», «Що робити для того, щоб стати хорошим товаришем?», «Як подружитися з кимось?» та багато ін. Особливо активними під час листування були учні 2 –В класу. Хоч листів було дуже багато, проте кожен учень отримав письмову відповідь на своє запитання.
Учні 4-х класів, по бажанню, взяли участь у конкурсі літературних творів на тему «Мій гарний вчинок».

За підсумками конкурсу учні були нагороджені грамотами за змістовний літературний твір (учениця 4-В кл. Колотій Вікторія, учні 4-Б кл.- Омельяненко Максим та Михайлик Владислав ) та подяками за участь у конкурсі (4-А кл.- Шамрай Вероніка, Шут Катя; 4-В кл.- Кіптіла Інна, Кришталь Світлана; 4-Г кл.- Тур Вікторія, Мандич Денис). Протягом всього тижня в школі панувала атмосфера активної творчості, гарного настрою та доброзичливості. Переможці та активні учасники проведення тижня психології були нагороджені грамотами та подяками. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня психології. Бажаємо успіхів у навчанні, хорошого настрою та багато хороших друзів!!!! 

Практичний психолог Дем’янець І. А.