Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Неділя, 27.09.2020, 01:25                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»У сучасному суспільстві спостерігається тенденція до знецінення морально-етичних норм, як у дітей, так і у дорослих. Байдужість, зневага, надмірна емоційність стали повсякденною справою. Доволі часто жорстока поведінка дає істотні результати: людині вдається з її допомогою задовольнити свої інтереси і змусити інших підкорятися . Як наслідок цього, така людина, врешті-решт, опиняється на самоті, оточена страхом , недовірою, несприйняттям інших людей.

  З метою сприяння доброзичливому і відкритому спілкуванню дітей з однолітками та дорослими, розвитку їх комунікативних навичок, налагодженню позитивного емоційного ставлення дітей одне до одного в Решетилівській ЗОШ І ступеня традиційно, кожного року проводиться «Тиждень дружби та добра».

  Так і в цьому році з 21 по 25 листопада педагог-організатор Задорожна Н.Г. спільно з психологом школи Дем’янець І.А. підготували та провели виховні заходи, спрямовані на розвиток доброзичливості , налагодження товариських стосунків між школярами, навичок міжособистісного спілкування. Протягом тижня були проведені акції: «Подаруй м’яку іграшку» (учнями школи було зібрано велику кількість іграшок для дітей-сиріт та дітей з обмеженими фізичними можливостями); «На крилах добра», в якій взяли участь учні та вчителі школи, зібравши кошти для Благодійного Фонду «Сильні духом». Для учнів проводилися «Перерви дружби», на яких дітям були запропоновані цікаві корекційні вправи та ігри.

  «Тиждень дружби та добра» закінчився святом «Дружба єднає серця». Учасники свята були задіяні в акції «Подаруй посмішку товаришеві». Під час свята лунали веселі пісні про дружбу, вірші та інсценізації, які підготували учасники шкільного театрального гуртка (керівник Задорожна Н.Г.).

 

Живи, добро звершай!

Та нагород за це не вимагай!

Хай оживає істина стара:

Людина починається з добра!


Педагог-організатор Задорожна Н.Г.,

психолог школи Демянець І.А.