Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 17:42                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
Тиждень англійської мови (English Week)

Monday, the 13th  of February

-         Відкриття тижня «Англійської мови»

-         Виставка презентація

 «What we know about Great Britain»

Tuesday, the 14th  of February

-         Загальношкільна газета «St. Valentine’s Day»

-         Конкурсна програма «Who knows English better»

 (2 класикоманда 5 учасників)

Wednesday, the 15th  of February

-         Олімпіада з англійської мови (2-4 класи)

-         Thursday, the 16th  of February

-         Гра-змагання «Sea Wind » 

(3 класи  - команда 5 учасників)

-         Виставка зошитів "The best writer  (2-4 класи)

Friday, the 17th  of February

-         Інтелектуально-розважальна програма

 "English with fun

(4 класи – команда 5 учасників)

-         Підведення підсумків тижня «Англійської мови»

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено «Тиждень англійської мови». Молодші школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.

Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій педагог-організатор та вчителі англійської мови ознайомили учнів школи із планом проведення та завданнями тижня. У школі вчителями англійської мови було організовано виставку-презентацію "What we know about Great Britain". Відвідуючи її, учні могли познайомитися із Обєднаним Королівством Великої Британії ти Північної Ірландії, побачити визначні місця країни, видатних письменників та поетів. 

 

Учн 4-А класу виготовили стінну газету до Дня Святого Валентина. 

 

Для учнів 2 класів вчителем англійської мови Ткаченко С.В. було проведено конкурсну   програму «Who knows English better». Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам під час виконання завдань. Але як і в кожному конкурсі були переможці і переможені. Отже, команда 2-Б класу зайняла І місце, 2-В класу -ІІ, і відповідно, 2-А -ІІІ. 


Кращі знавці англійської мови пробували свої сили у олімпіаді. Результати такі:

серед учнів 2 класів - І місце - Карабута Надія (2-В), ІІ місце -Івко Андрій (2-Б), Грибельник Єва (2-А), ІІІ місце -Дубина Діана (2-В);

серед учнів 3 класів - І місце - Миленький Дмитро (3-Г), ІІ місце - Любченок Ольга (-Б), ІІІ місце -Григоренко Катерина (3-Б);

серед учнів 4 класів -  І місце - Вдовиченко Інна (4-А), Сербін Анастасія (4-А), Гринько Вікторія (4-А), Чех Юлія (4-В), ІІ місце - Шрамко Назар (4-В), ІІІ місце - Оверченко Владислав (4-В). 


Було визначено кращі прописи та зошити з англійської мови та організовано вичтавку кращих зошитів  "The best writer” .

Учні 3 класів змагалися  за звання  найкращої  команди, що знає англійську у грі-змаганні "Sea Wind" (вчитель Григоренко Ю.Б.) . Гра проходила на зразок "морського бою", і діти з захопленням проводили "бої" з іншими командами. Але фортуна посміхнулася не всім. результати такі: І місце -  команда 3-Г класу, ІІ місце - команда 3-В класу, ІІІ місце - команда 3-Б класу, ІV місце- команда 3-А класу.


Команди учнів 4 класів перевіряли знання в інтелктуальній розважальній програмі "English with fun".Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й елементи країнознавства (Великобританія). Найращими знавцями стала команда 4-Г класу, відповідно команда 4-Б класу посіла ІІ місце, а ІІІ місце розділили команди 4-А та 4-В класів.


Переможці  нагороджені грамотами, а учасники подяками на підсумковй лінійці. 

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Good luck!!!