Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Неділя, 27.09.2020, 01:17                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»  Одним із пріоритетних  завдань загальноосвітньої школи є виховання духовно багатої особистості . Саме цей напрямок і є основним для роботи театрального гуртка.

         З ранніх років душу кожного з нас зворушувала не раз казка. Казкові герої завжди розумні, справедливі, сміливі, або навпаки – недобрі, хитрі, підступні, яким за це зажди діставалося. Але кожна казка не тільки цікава своїм сюжетом, тобто подіями, які відбуваються, але вона ще й повчає, підказує, наповнює душу чесністю, щирістю, добром.

     Гурток допомагає дітям оволодівати вмінням красиво говорити, вільно, культурно спілкуватись, позбавитись багатьох комплексів, глибше розуміти літературні твори, розвивати силу голосу, уміння працювати з мікрофоном, вільно почуватися перед глядачами та взаємодіяти з ними, відчувати психологічний стан людини.

   Оволодівати майстерністю актора, розвивати творчі здібності учнів допомагає педагог-організатор, керівник гуртка Задорожна Неля Георгіївна.

         Учні школи систематично постають перед шкільним колективом зі своїми новими виставами та радують своєю акторською майстерністю, намагаючись за допомогою міміки, жестів, рухів, інтонації передавати настрій і характер персонажів.. У репертуарі гуртка ми бачили виставу до тижня протипожежної безпеки „Коза – дереза” ; до тижня ввічливості „Ослячі вуха”, «Пан Коцький», «Капці для матусі», «Півник і двоє мишенят», «Іменини у кози Мокрини».