Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 24.09.2020, 08:52                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»Зараз в школі налічується 306 учнів. На паралелі перших класів – 71 учень, других класів – 72 учні, третіх класів – 82 учні, четвертих класів – 73 учні. Учні перших класів навчаються на базі дитячого навчального закладу „Ромашка”, де створені прекрасні умови для перебування в школі протягом дня, що включає в себе навчання й перебування в групі продовженого дня. До послуг першокласників чудові ігрові кімнати, музичний і спортивний зали. В другу половину дня з ними працюють досвідчені і творчі вихователі дитсадка.

На виконання п.5 ст. 14 Закону України „Про загальну середню освіту”, та з метою надання кваліфікованої допомоги у виконанні навчальних завдань, в усуненні прогалин у знаннях, створення сприятливих умов для задоволення різноманітних інтересів, організації дозвілля вихованців, проведення позакласної, позаурочної роботи з попередження дитячої бездоглядності та безпритульності в школі відкрито на кожній паралелі групу продовженого дня. Навчанням і вихованням у школі повного дня охоплено 90 учнів 2 – 4 класів, що становить 44% від загальної кількості.Успіх навчання і виховання у великій мірі залежить від умов в яких перебувають учасники навчально-виховного процесу. Тому адміністрація закладу постійно дбає про створення належної матеріальної бази. До послуг вчителів і педагогів школи міні-площадка з  твердим покриттям (відкрита в 2005 році) для занять різними видами спорту.

     В школі дієво працюють такі гуртки:

-Хореографічний  ансамбль народного танцю «Віночок» - понеділок, середа;

-Декоративно-прикладного мистецтва -"Дивоцвіт” -четвер;

- народознавчий "Берегиня” - вівторок;

- Екологічний "Краплинка”- понеділок;

- "Сходинки до інформатики” - понеділок— пятниця;

 - Спортивні секції з баскетболу та міні-футболу—понеділок, вівторок, середа, пятниця;

 -  Театральний– четвер.

"Телеміст "Європейські країни"

27 жовтня 2011 року в РБК проходила звітно-виборна конференція Решетилівського районного молодіжного громадського обєднання "Шторм”. Учні нашої школи: командири загонів 4-х класів та школярі 4-А класу брали активну участ у роботі конференції, а по закінченню—були учасниками телемосту "Європейські країни”. В цікавій та доступній формі школярі ознайомили учасників конференції з визначними місцями Великобританії.«Професія моєї мрії»
У жовтні місяці проводився шкільний етап обласного конкурсу «Професія моєї мрії». Учні найкращих робіт були нагороджені грамотами на робочій лінійці. Та роботи 13 учнів направлені на районний етап цього ж конкурсу. 10 робіт в номінації "Живопис” (Ткаченко Євгеній, Мордик Ярослав, Дубина Діана, Срібний Антон - учні-2-В класу; Гирка Олександр, Джулай Маргарита - учні 3-Б класу, Костогриз Максим, Рябушева Дарина-учні 4-Б класу, Кришталь Світлана, Кіптіла Інна-учні 4-В класу) та 3 роботи в номінації "Графіка” (Каленіченко Владислав - 2-В клас, Шкурупій Сергій - 4-В клас, Лещенко Анастасія –3-Г клас).


"Юні шахісти"

   З 08.11-11.11.2011 року у школі проходили змагання юних шахістів. Протягом тижня діти мали можливість спробувати свої сили серед однокласників, а далі – змагатись з учнями паралельних класів. Приємно відзначити, що бажаючих показати свої інтелектуальні здібності у грі з кожним роком більшає. Так, серед учнів 2-х класів змагались 14 учнів, серед 3-их класів – 16 учнів, серед учнів 4-их  класів – 16 учнів.

   Результати шкільних змагань такі:

2 класи:

І місце - Спесивцева Антоніна (2-Б клас)

ІІ місце - Джос Ярослав (2-А клас)

              - Нагнойний Владислав (2-Б клас)

3 класи:

ІІ місце:

-Божко Артем (3-Г клас)

-Ковтун Олександр (3-В клас)

-Григоренко Денис (3-Б клас)

4 класи:

І місце – Передерій Максим (4-Б клас)

ІІ місце – Мотузко Іван (4-В клас)

ІІІ місце Дмитренко Дарина (4-В клас)

   Хвилюючу мить перемоги для цих учнів підсилять і шкільні грамоти, які діти отримали на лінійці.


23 листопада учні 3-А класу разом з класним керівником Ковалевською Н.Н. відвідали читальний зал центру дозвілля «Оберіг», де відбулася зустріч  з головою районної ради Різником  Віктором  Григоровичем.  Зустріч пройшла в теплій невимушеній обстановці. Діти з задоволенням спілкувалися з  Віктором  Григоровичем, слухали розповіді та оповідання, які прочитав для учнів голова районної ради. Оповідання, що прочитав  Віктор Григорович  були про дружбу, про добро та про добрі вчинки. Діти з задоволенням обговорювали оповідання, характеризували  героїв. Вони задавали запитання та слухали розповіді. Потім учням були вручені солодощі.  Діти були дуже задоволені. В кінці зустрічі  присутні  сфотографувались напамять.