Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 23.08.2017, 22:15

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»

$ONLINE_USERS_LIST
$

Щастя, це коли футбол твоя робота!
                                    Артем Франков

Вчора на базі Решетилівської гімназії ім. І.Л. Олійника відбулася тренувальна гра з міні-яутболу між збірною нашої школи та 5-А класом гімназії. Тренувальний характер гри ніяким чином не сказався на настрою наших бних футболістів і до матчу вони підійшли з неймовірним ажіотажем. наша школа була представлена слідуючими учнями:
 Лещенко Назар                          4-Б клас
 Пилипенко Андрій                      3-Б клас.
          Як часто трапляється у випадках з недосвідченими гравцями, мандраж не заставив себе довго чекати. Воно й не дивно, адже грати в незнайомому залі, вщент заповненому старшокласниками, а майже всі учні вперше були в таких умовах, сказалось на тому що вже на першій хвилині зустрічі був пропущений гол. Але нащастя азарт гри переміг тремтіння в колінах і вже через короткий проміжок часу ініціатива в грі була повністю на боці наших футболістів. Команда знайшла свою гру і вже впевнено контролювала м'яч. Слід відзначити старання більш досвідченого Олега Леня, який проявив справжнім лідером на полі. Наші хлопці постійно загрожували чужим воротам, але нестандартний розмір самих воріт (1Х1м) завдавав великих труднощів для незвиклих до такого формату нашим гравцям. 2 тайм розпочався з впевненої гри збірної школи. Хлопцям вдалося провести декілька чудових атак, але злополучні "карликові" ворота ні як не могли підкоритись. Потрібно відмітити що в другій половині гри наші хлопці повністю забули про хвилювання і почали демонструвати найкращі свої якості. Що згодом дійшло до самовпевненості і переступило межу піжонства що й призвело до другого гола в наші ворота. Цей гол став справжнім холодним душем юнаків. Останні 10 хвилин гри пройшло за повної переваги нашої команди. численні атаки, віртуозні комбінації і разючі удари по воротах все ж таки дали результат. Віталій Черевач, який майже без помилок провів гру, підступним ударом забив м'яч поміж ніг воротаря. Часу, що залишився, було вдосталь щоб зрівняти рахунок і перемогти, вистачало і ударів і атак але маленькі незвичні ворота зробили свою темну справу. Кінцевий рахунок 2:1 на користь 5-А класу. Але гра показала на що здатні наші учні і красніти за них не прийшлось. Хлопці показали достойну гру.
             Цікавий факт - всі голи в цьому матчі забивали гравці з прізвищем Черевач:) Невтримний Євген Черевач, старший брат Віталіка завдав немало клопоту нашій обороні, яку досить надійно "цементував" Сивинський Ілля.
         P.S. Хочеться подякувати вчителям фізичної культури гімназії Мордику Сергію Євгеновичу та Рибаку Максиму Ігоревичу за те що відгукнулись на нашу пропозицію і прекрасно організували умови для проведення цієї зустрічі. Хочется надіятись що такі матчі стануть доброю традицією і ми будемо частіше зустрічатись, змагатись і набиратись безцінного досвіду.