Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 24.09.2020, 08:45                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»   27 березня 2012 року наш заклад радо зустрічав учителів початкових класів на березневому методичному засіданні .

План роботи МО учителів початкових класів:

1.     Виступила завідуюча методичним кабінетом Костогриз А.М., ознайомила з наказом

МОН , молоді та спорту України «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти»


2.     Виступила директор школи Москаленко Л.І. з доповіддю про впровадження здоровязберігаючих технологій за методикою В.П. Базарного в школі.

3.     Вчитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель» Коровіна В.О. провела з учителями ранкові зустрічі, розповіла про куточок настрою, продемонструвала декілька вправ для очей.


4.     Вчитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель» Вуйко А.С. провела фрагмент уроку з довкілля, де продемонструвала роботу з сенсорними хрестами, маячками.


          Вчитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель» Ковалевська Н.Н. провела з учителями, які прибули на МО пальчикову гімнастику, дихальну гімнастику, вправи на масажних килимках.


6.     Вчитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель» Золотарьова Л.І провела з учителями фрагмент уроку з довкілля і показала роботу біля екологічного панно.


7.     Вчителі з різних шкіл районну, поділившись на 4 творчих групи провели майстер – класи з художньої праці:

-          виготовлення листівок власноруч – кардмейдінг (Колодяжна І.В.)


-          виготовлення модульного орігамі (Пальчик О.Є.)


-          виготовлення квілінга (Деркач Л.В.)

-          виготовлення модульного орігамі  (Левченко Л.Г)

Для учителів були представлені матеріали по здоровязберігаючих технологіях, досвід роботи, методичні розробки учителів школи, а також виставка робіт учнів школи з декоративно – прикладного мистецтва.