Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 09:06                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»"Екологічна варта"

При школі працює гурток „Екологічна варта”, керівник Коровіна Валерія Олексіївна.

 Україна знаходиться в стані екологічної кризи: забруднені промисловими відходами, пестицидами й радіонуклідами землі, водойми, повітря; ерозія ґрунтів поставила під сумнів майбутнє господарювання на них; значною мірою вичерпані природні ресурси; внаслідок техногенного перевантаження змінюються природні ландшафти. Аварія на ЧАЕС поглибила екологічну кризу, а її наслідки і до цього часу не ліквідовані.

Основними завданнями гуртка „Екологічна варта” є виховання екологічно свідомої особистості, громадянина України, через організацію цікавої екологічної роботи з дітьми, їх участь у дослідницькій роботі та природоохоронних акціях; пропаганда знань про стан навколишнього природного середовища, залучення усіх верств населення до активної діяльності на захист довкілля, формування в цілому нового природоохоронного менталітету нації.

Гуртківці – активні учасники природоохоронних акцій: „Птахи – наші друзі”, „Збережи ялинку”, ”Посади деревце”, ”Первоцвіт”,  ”День зустрічі птахів”. А також гуртківці взяли участь у обласному конкурсі «Збережи ялинку» та Всеукраїнській екологічній акції «Цікаве  дозвілля – чисте довкілля»