Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Субота, 26.09.2020, 23:54                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»    3 січня 2013 року учні 3-В класу нашої школи побували на екскурсії в місті Харкові. Відвідали державний музей природи.

  

   Історія державного музей природи Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (Харківський музей природи) — природничий музей в Харкові, один з найстаріших музеїв Європи; входить до складу ХНУ ім. В. Н. Каразіна, є великим науково-просвітницьким та навчальним центром України.

  

     У 1805 році незабаром після відкриття Харківського Імператорського університету (тепер — Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна) граф Северин Потоцький, опікун Харківського навчального округу, придбав в Санкт-Петербурзі колекцію італійця Четто, яку складали безліч видів тварин: 125 опудал птахів, 36 морських їжаків, 18 морських зірок, 100 екземлярів коралів, 2623 раковин молюсків, 235 метеликів, 540 жуків, 520 штук мінералів, фізичні інструменти. Наступного року в Ганновері був придбаний Природничий кабінет професора Андре, в якому були зібрання птахів, комах, скам'янілостей та мінералів.

  

     20 березня (2 квітня за новим стилем) 1807 року придбані колекції прибули до Харкова — ця дата вважається датою заснування Харьківського музею природи. На основі колекцій в університеті був створений Природничий кабінет, що складався з зоологічних і мінералогічних зібрань. Хранителем кабінету був призначений професор ботаніки Ф. А. Делавінь, а завідувачем мінералогічнимих колекцій і скам'янілостей — професор хімії Шнауберт. Згодом Природничий кабінет розділили на Зоологічний і Мінералогічний.

  

   Також відвідали національний цирк Росії в приміщенні  Харківського державного цирку з новорічною програмою "РУССКАЯ ЗИМА В ЦИРКЕ" з участю бурих и гімалайских  ведмедів, коней, обезьян-гамадріл, дикобразів, а також акробатів, повітряних гімнастів, эквілібристів, Діда Мороза і Снігурочки, і звичайно ж веселих клоунів.

  

  Як же ж було поїхати додому не відвідавши центральну ялинку міста Харкова.

  Повертаючись додому «підкріпилися» в Макдональсі.

  

В рідну Решетилівку повернулися втомлені, але задоволені і з новими знаннями, позитивними враженнями.